Halk Bankası Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

halkbank

Halk Bankası Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak!

Halk Bankası İş Başvurusu yaparak Halk Bankası’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Halk Bankası iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kariyer Yönetimi

Bankamızda göreve başlayan her personelimizin, bulunduğu unvan ve yürüteceği görev alanının özelliğine göre, kariyer yolculuğunda istediği hedeflere ulaşabilmek için, hangi süreçlerden ve basamaklardan geçmesi gerektiği Bankamızca açıkça belirlenmiş ve tüm personelimizin bilgisine sunulmuştur. Buradaki ana belirleyici faktör, kişinin gösterdiği performansı ve yetkinlikleridir. Bunun yanında, unvanın ve görevin niteliğine göre, düzenlenen yükselme sınavları ve eğitim programlarının sonuçları da diğer belirleyici faktörlerdir.

Ücret Yönetimi

Bankamız çalışanlarının ücretleri, ülkenin genel ekonomik durumu, Bankacılık sektörünün ücret seviyeleri ve Bankamızın durumu dikkate alınarak Bankamız Yönetim Kurulu tarafından belirlenmektedir. Çalışanlarımıza ayrıca yılda dört defa, bir brüt ücret tutarında ikramiye de ödenmektedir. Bunun dışında, TOEFL, KPDS ve ÜDS sonuçları dikkate alınarak, belirli seviyelerin üzerinde yabancı dil bilgisi olan personelimize yabancı dil tazminatı ödenmektedir.

Halk Bankası Ailesine Katılım

Bankamızda yıllık personel planlamaları çerçevesinde, ihtiyacımız olan unvanlarda eleman alımı için yazılı sınav yapılmaktadır. Sınav duyuruları, gazeteler, dergiler ve Bankamızın web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yazılı sınavda başarılı olanlar Bankamız tarafından mülakata tabi tutulmakta olup, mülakat sonucunda da başarılı olan adaylar Halkbank Ailesine katılmaya hak kazanmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

3 yorum

  1. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE LİSANS MEZUNUYUM VE AOF ULUSLARARASI İLİŞKİLER 3. SINIF ÖĞRENCİSİ OLUP BANKANIZDA ÇALIŞ MAYI ÇOK İSTERİM 28/01/1988 DOĞUMLUYUM TEL NUM 506 653 4737

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*