Türkün Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

turkun-holding-personel-alimi

Türkün Holding personel alımı yapacak!

Türkün Holding iş başvurusu yaparak sizde Türkün Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Türkün Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Türkün Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Türkün Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1950 yılında Bursa’da doğdu. Hem anne hem de baba tarafından tekstilci bir ailenin üçüncü kuşağı olan Erol Türkün, ilk öğrenimini Bursa’da, lise öğrenimini İstanbul Avusturya Lisesi’nde tamamladı.
Yüksek öğrenimini Almanya’da Tekstil Mühendisliği dalında tamamlayan Erol Türkün,1976 yılında babasından aldığı küçük sermaye ile kendi ismi altında sanayi hayatına atıldı.Kısa sürede başarılı bir çizgi yakalayan Erol Türkün ilk fabrikasını 1983 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçirmiş,1989 yılında ise bir dünya markası olma yolunda önemli rolü olan “Vanelli Dış Ticaret Şirketi’ni” kurmuştur.
Aldığı isabetli kararlar doğrultusunda, ihracatın kendisini yatırıma yöneltmesi ile 1991 yılında ise “Türkün Tekstil” adı ile kumaş,boya ve apre alanında faaliyet gösteren ikinci fabrikasını hayata geçirmiştir.Erol Türkün, entegre tesisler zincirine 1993 yılında kurduğu polyester iplik çekme,büküm ve tül perde dokuyan parkı ile Mega Tekstil A.Ş.’yi eklemiştir.
Bugün 650 çalışanı ile iplik,dokuma,boya ,baskı ve ev tekstili konfeksiyonu dallarında üretim,  yurt içi ve yurt dışı pazarlamasını yapan 11 işletmenin sahibidir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Türkün Holdingi; rasyonel, sağlıklı, dinamik değerleri var olan, ekip çalışmasının önem ve gereğine inanılan, çalışanların kendilerini burada çalışıyor olmaktan mutlu ve güvende hissettiği bir yer haline getirmek, hedefleri ve değerleri doğrultusunda kullanabilecek ve başarısını geleceğe taşıyabilecek doğru insan kaynağını oluşturmak, sistemler kurmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

  • Stratejilerimiz
  • Çalışanlarına gerekli tüm bilgileri aktarmanın, bilgiyi paylaşmanın bilinci içersinde olmak
  • İşe alımlarda, pozisyondan beklenen iş çıktılarını sağlayabilecek tüm adaylar ile görüşmek
  • İş – yaşam gereksinimlerini karşılamada çaba göstererek, ihtiyacımız olan verimli ve üretken işgücünü oluşturmak
  • Düşünce ve değerlerimizi faaliyetlerimize yansıtmak
  • Yenilikçi, sabırlı ve adil çalışmaların öncülüğünü yapmak

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*