Boehringer Ingelheim İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

boehringer

Boehringer Ungelheim personel alımı yapacak!

Boehringer Ungelheim iş başvurusu yaparak sizde Boehringer Ungelheim ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Boerhringer Ungelheim personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Boehringer Ungelheim eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Boehringer Ungelheim insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Boehringer Ingelheim, dünyanın önde gelen 20 ilaç şirketinden biridir. Genel merkezi Almanya’nın Ingelheim kentinde bulunan şirket, dünya genelinde 142 iştiraki ve 47.400’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Aile şirketi olarak kurulduğu 1885 yılından bu yana kendini insan ve hayvan ilaçları için yüksek tedavi değeri olan yepyeni ürünlerin araştırma, geliştirme, üretim ve erişimine adamıştır.

Sosyal sorumluluk konusunda üzerine düşen görevi yerine getirmek Boehringer Ingelheim kültürünün önemli bir parçasıdır. Sosyal projelere olan bağlılık ve tüm çalışanlarını önemseme, saygı, eşit fırsatlar, kariyer ve aile yaşamı arasındaki denge ortak işbirliğinin temelini oluşturmaktadır. Çevre koruması ve sürdürülebilirliği Boehringer Ingelheim’in girişimlerinde her zaman ana odak noktası olmuştur.

2013 yılında Boehringer Ingelheim, net satışı olan 14.1 milyar Avro’nun yaklaşık %19.5’ini en büyük iş segmenti olan Reçeteli ürünler alanında ARGE faaliyetlerine ayırmıştır.

Boehringer Ingelhim Türkiye de ise 1995 yılında kurulmuştur, 2014 yılı itibariyle 250’yi aşkın çalışanı ile İnsan Sağlığı ve Hayvan sağlığı olarak iki grupta faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnsan sağlığı alanında ürünlerimiz reçeteli ve reçetesiz ürünler olmak üzere iki gruba ayrılır. Reçeteli ürünlerde başlıca tedavi alanlarımız, solunum (KOAH hastalığı, Astım ), kardiyovasküler, onkoloji, nöroloji , üroloji ve metabolik hastalıklardır, reçetesiz ürünlerde ise, muti vitamin, analjezikler ve GI (Gastro Intestinal) alanlarındadır.

Hayvan sağlı alanında ise, farmasötikler, biyolojik ürünler ve gıda takvileri veteriner hekimlerinin kullanımına sunarak hem toplum sağlığı ve üretime olumlu katkılarda bulunabilmeyi hedefliyoruz.

Çalışanlarımız en büyük değerimizdir

Yüksek nitelikteki liderlerin ve çalışanların aramıza katılmalarını sağlayarak, onların gelişimlerini destekleyerek ve bağlılıklarını artırarak şirketimizin gelişimine ve değerlerine katkıda bulunuyoruz.

Temel görevimiz; etkin yetenek yönetimi uygulamaları ile şirket stratejimizi hayata geçirerek, organizasyonel becerimizin ve iş gücümüzün geliştirilmesini sağlamak ve sürdürülebilir istihdam sunmaktır.

Bugünün ve geleceğin liderlerini arıyoruz.

Boehringer Ingelheim ailesine en iyi ekip arkadaşlarının kazandırılması için yola çıkıyoruz.

Doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi, iş süreçlerinin verimli bir sekilde yürütülmesinde direkt etkili olduğundan, işe alım süreci şirketler için büyük önem taşımaktadır.

Bu önemin farkındalığıyla, şirket hedeflerine ulaşılmasını destekleyecek etkin işe alım stratejileri geliştirerek, kurum kültürüne, iş tanımına ve iş hedeflerine en uygun adayın pozisyona yerleştirilmesini sağlamaktayız.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilir iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*