Terra Uluslararası Taşımacılık İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

terra-uluslararasi-tasimacilik-is-basvuru-formu

Terra Uluslararası Taşımacılık İş Başvuru Formu

Kariyerinizde iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız Terra Uluslararası Taşımacılık iş başvurusu yaparak doğru bir adım atıyor olabilirsiniz. Terra Uluslararası Taşımacılık şirketi için personel alımı ve iş olanakları ile ilgili yapabileceğiniz başvuru yollarının tamamını içeriğimizde görebilirsiniz. Terra Uluslararası Taşımacılık insan kaynakları biriminin başvuracak adaylar için yaptığı açıklama;
Terra Uluslararası Taşımacılık firmasına ait iş başvuru formu doldurabilir, firmanın güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz. Dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi ve İK Politikamız

Hedeflerimize ulaşmada , bizleri başarıya taşıyan çalışanlaımızla birlikte gelecek yıllarda da müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek, sektördeki, sektördeki liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek, İnsan kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturmaktadır.

Kurumun hedeflerine en verimli biçimde ulaştırılmasında, insanın en önemli rolu oynayacağı inancı ile ilk hareket noktasının İNSAN olduğu bilinci ile hareket edilmektedir.

Eleman seçme ve yerleştirme sisteminin temel ilkesi, doğru zamanda doğru yerde, uygun yetkinliklerle, firma felsefesi ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek, kendini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan eleman kaynağını istihdam etmektir. Kişilerin, işin teknik grekesinimlerine uygun özellikler taşıması yanında, insan ilişkilerinde iyi ve inisiyatif sahibi olmalarına dikkat edilir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Terra Uluslararası Taşımacılık Ve Dış Tic Ltd
Operasyon Elemanı İstanbul(Avr.) Terra Uluslararası Taşımacılık Ve Dış Tic Ltd

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*