Teb İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

TEB ÇALIŞMA ŞARTLARI VE STAJ İMKÂNLARI

TEB 2022 ve 2023 yılı için açık iş ilanları oluşturmaya ve iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Türkiye’nin en önde gelen bankalarından biri olan TEB, banka memurundan, güvenlik personeline çaycı-temizlik personelinden gişe memuruna kadar birçok farklı alanda açık iş ilanı duyuruları yapıyor. Sizde aşağıda belirttiğimiz bilgilere göz atabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

TEB Hakkında

Türk Ekonomi Bankası, ilk başta Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. unvanı ile kurulmuş ve 1927 yılında hizmete başlamıştır. Yerli bir banka olarak faaliyete geçen Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), 1982 yılında Çolakoğlu Gruba devredilmiştir. Bu satış işlem sorasında hızla yükselen TEB, ülke çapında faaliyetler yapmaya başlamış ve genel müdürlüğü İstanbul olarak değişmiştir.

TEB Çalışma Saatleri

TEB hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında mesai sürdürtmektedir. 12.30-13.30 saatleri arasında 1 saatlik öğle arasına sahiptir ve hafta sonu mesaisi yoktur.

TEB Çalışma Ortamı

Ferah ve sakin tasarıma sahip binalarda çalışma koşulları sağlayan TEB, merkezi konuma sahip şubeleri sayesinde ise personellere avantaj sağlamaktadır.

TEB Kariyer Fırsatları

TEB kendi web sitesinde bulunan kariyer bölümünden tüm açık iş ilanlarını duyurmakta ve kariyer danışmanları ile de kariyerinizde yön odaklı destek vermektedir. TEB kendi bünyesinde performans odaklı olarak terfi yükselmeleri yapmaktadır. Bunun dışında da sürekli olarak iş alımı duyurmaktadır. Açık olan bazı iş ilanları ve tanımları aşağıda mevcuttur.

TEB Kariyer

 • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
 • Temizlik görevlisi
 • Çaycı
 • Gişe Memuru
 • Banka Memuru
 • Güvenlik Görevlisi
 • Banka Müdürü

TEB Staj İmkânları

Üniversitelerin lisans programlarına devam eden, zorunlu stajı olan Bankacılıkla ilgili 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve Üniversitelerin ön lisans programlarına devam eden (Bankacılık Sigortacılık, Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, vb.) zorunlu stajı olan öğrenciler için staj imkânları sunan TEB bankası, ayrıca ticaret meslek liselerinden de stajyer öğrenci kabul etmektedir.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

Staj ve iş başvuruları için kendi web sitesinin kariyer bölümü kullanılmaktadır.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

10 yorum

 1. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 2. Kısaca Özgeçmişim ; Mehmet ve Meryem oğlu 33010082254 TcNolu 12.03.1983 Doğ.Balıkesir ili Sındırgı ilçesi Camicedid Mah.Nüf.Kayt. İskender Deniz Lise Mez. Türkçe Matemetik Bölümü,Bekar-okur yazar 1.70 boy 70 kğ olup,Bilgisayar işletmeni,Özel Güvenlik( silahlı) belgesi,Sivil Savunma Serfk,Yangın Müdahale işçisi ( pratikten),Beden işçisi ( pratikten),Hasta Kabul Kayıt Görevli Belgesi,Kalorifer Ateşçi Belgesi,vb sertifika ve belgelere sahibim.Bankanız bünyesinde ve şubelerinizde Güvenlik Görevlisi ( silahlı) olarak görev almak isterim.Başarılarda yükselmek hedefimizdir,Saygı ve şükranlarımızla gereğinizi arz ederiz. Email kullanmamaktayım tel numaralarım tercihdir: 05437387034-05449580282

 3. Merhaba.. 4yıllık arkeoloji bolumu mezunuyum ve Diyarbakır’da ikamet ediyorum. Kurumsal bir bankada kariyer yapmak istiyorum. Diyarbakır şubenizde uygun bir pozisyon dahilinde sizle çalışmayı çok isterim. Donuş yaparsanız memnun olurum. Teşekkurler

 4. Slm ankarada ikamet ediyorum kamu kurumlarında ve bankalarda aktif olarak çalıştım şubem kapandı işsiz kaldım Temizlik büro elemanı çaycı şoförlük güvenlik görevlisi olarak sizinle çalışmaktan onur duyarım
  Cv atabilirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*