Norm Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

NORM HOLDİNG Hakkında

İZMİR (AOSB) ÇİĞLİ Merkezli bir firmadır. Norm Holding’i sektörünün zirvesine taşıyan üç ana ilkemiz var. Biliyoruz ki kaliteyi müşteri tanımlar. O halde müşterilerimiz için fark yaratırız. Müşterimize karşı her zaman dürüst ve paylaşımdan yana hareket etmeliydik. Zira kurulduğumuz günden itibaren sadece üretimde kaliteye değil, o üretimi gerçekleştirenlerle birlikte müşteri ve bayilerimizle bir takım çalışması içinde hareket etmemiz gerektiğinin bilincindeyiz.

45 yılda önce lokomotif gücümüz cıvata sanayinde ülkemizin lider kuruluşu olmayı hedefledik. Bu hedefimizle birlikte vizyonu muzu geliştirdik. Çünkü üretimimize, kalitemize ve her geçen yıl geliştirdiğimiz teknolojimize güveniyorduk. Sırada global bir oyuncu olmak ve dünya ile rekabet etmek vardı. Norm Holding 2015 yılında hedeflediği 90 bin tonluk üretimi gerçekleştirerek, üretim artışını son 10 yılda 4 katına çıkardı. Böylece, “Türkiye’de en hızlı üretim artışını ve büyümeyi sağlayan” ilk 10 firma arasında yerini aldı. Bu tarihi sıçrama ile Norm Holding bugün üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliği ile Avrupa’nın ilk beş firması arasında yerini aldı. Dünyanın önde gelen büyük otomotiv kuruluşlarının tedarikçisi olarak kalitemiz tanımlandı.

2500 çalışanımızla işin özen ve saygıyla geliştiren bir takımız. 6 pazarlama şirketimize teveccüh bağlılık gösteren bayi ve müşterilerimiz ile büyük bir aileyiz. Bugün övünçle söylüyoruz ki Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasındayız. Milli sanayimize kattığımız değerlerle, içinde yaşadığımız toplumumuza gösterdiğimiz saygıyla büyüyoruz. Normlarımızı geliştiriyor, çağın gerekleriyle buluşturuyoruz. Onun içindir ki aldığımız ödüllerle bu çabamız, emeğimiz ve vizyonumuzun katidir edildiğini görüyoruz.
1973 yılında sadece bir adet çift vuruşlu makine ile başlayan ama çalışma, alın teri, dürüstlük, kalite ve vizyonla gelişen bir başarı öyküsü şimdi dünya ile rekabet eden, AR Ge ile teknoloji üreten bir vizyona dönüştü. Bizim ülkemizi ve sektörümüzü firmamızı dünyanın en ileri noktasına taşımak gibi bir hayalimiz var. Hayallerimiz ölçüsünde büyüyecek ve onları birer birer gerçekleştireceğiz.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

7 yorum

  1. Merhaba ben Osman Akçil engelliyim engeli kontenjanında iş başvurusu yapmak istiyorum 14 yıl makine İmalat ve montaj iş yerinde çalıştım yaptım teknik personel olarak çalışma yaptım makina imalatla montajı tecrübem vardır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*