Süzer Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

süzer-grubu

Süzer Holding İş Başvuru Formu

Süzer Holding İş Başvurusu yaparak Süzer Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Süzer Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Süzer Grubu, 1952 yılında, Gaziantep’te, bölgesel inşaat işleri ve ticaret yapmak üzere Hasan Süzer tarafından kurulmuştur. Grup, 1960’lı ve 70’li yılların başından bugüne, inşaat, turizm ve dış ticaret alanında, hızlı ama istikrarlı bir biçimde genişleyerek büyümüştür. Türkiye ekonomisinin 1980’li yıllardan itibaren liberalleşmesiyle, grup yeni bir büyüme safhasına girmiş ve dış ticaret hacmi 1 milyar doları aşan ilk birkaç Türk şirketinden biri olmuştur. Bugün Grup, her biri Türkiye’yi uluslararası rekabette temsil eden, kendi sektörlerinde dünya çapında liderlerle ortaklıkları olan şirketlerden oluşmaktadır.

İnsan Kaynakları

Grubumuzun İnsan Kaynakları politikası, yer aldığı tüm sektörlerde “Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi”ni en iyi şekilde gerçekleştirmek ve yurt içi ve yurt dışında adayların ilk tercih edecekleri ve çalışmaktan gurur duyacakları bir grup olmaktır.

Bu politikanın gerçekleşmesi için;

  • Titiz bir işe alım süreci,
  • Güçlü bir performans ölçme ve gelişim sistemi,
  • Grubun insan kaynağına ve ihtiyaçlarına bütünden bakabilen bir kariyer planlama sistemi,
  • Çalışanlarının hedeflerle çalışmasını destekleyen, üstün performansı ödüllendiren ve yeteneklerin ve potansiyellerin kullanılmasına fırsat veren bir çalışma şekli benimsemiştir.
  • Cv ‘nizi yollamak icin “Basvur” linkini tıklayın lütfen

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*