Kaya İş Güvenliği İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kaya-is-guvenligi

Kaya İş Güvenliği İş Başvuru Formu

Kaya İş Güvenliği İş Başvurusu yaparak Kaya İş Güvenliği’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kaya İş Güvenliği iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kaya Safety, başta iş emniyet kemerleri ve bileşenleri olmak üzere, sanayi, hizmet ve savunma sektörlerinde yüksekte çalışanların düşmesini önleyici ve çalışma rahatlığını sağlayan ekipman ve sistemler, iş güvenliği ekipmanları, kişisel koruyucu donanımlar, yük kaldırma ekipmanları, sivil savunma ve kurtarma ekipmanları ile sportif aktivitelerde (dağcılık, yamaç paraşütü, atlama, yelken) kullanılan ekipmanlar ve aksesuarlarının üretimini, aynı zamanda tasarımını ve Ar-Ge çalışmalarını yapmaktadır.

İK Politikamız

Kaya Grubu olarak, üretim ve hizmetin vazgeçilmez unsuru olan “insan”a ve onun “sürekli gelişimine” odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları yürütmeyi birincil önceliğimiz olarak kabul ederiz.

“Verimlilik”, “kârlılık”, “toplam kalite”, “müşteri memnuniyeti” ve benzeri unsurların ancak sürekli gelişime açık çalışanlar ve bunu destekleyen bir yapıyla elde edilebileceğini biliriz.

Bu bağlamda, çalışanların kişisel ve kariyer gelişimleri her zaman desteklenir ve “çalışan memnuniyeti” bizim için en az “müşteri memnuniyeti” kadar önemlidir.

Performans ölçümleri objektif kriterlerle düzenli olarak ölçülür. Yüksek performans ödüllendirilirken, gelişmeye açık yönler ve beklenenin altında performanslar eğitimlerle desteklenir.

Açık Pozisyonlar

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*