Sompo Japan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

sompo-japan

Sompo Japan İş Başvuru Formu

Sompo Japan İş Başvurusu yaparak Sompo Japan’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sompo Japan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şirketimiz, Finans Sigorta adıyla 6 Mayıs 2002 tarihinde sigorta sektöründe standartları yükseltmek hedefiyle yola çıktı. 2006 yılı içerisinde Fiba Grubu iştiraklerinden Finansbank’ın hisselerinin NBG Grubu’na satılması nedeniyle 01.11.2007 tarihinden itibaren kurucusu olan Fiba Holding’in adını alarak, “Fiba Sigorta A.Ş.” adı ile faaliyetlerine devam etti.

15.06.2010 tarihinde Fiba Holding ile Japon sigorta sektörünün en eski ve lider şirketlerinden Sompo Japon Insurance Inc. arasında Fiba Sigorta hisselerinin devrine ilişkin sözleşme imzalandı. Hukuki işlemlerin tamamlanmasının ardından 02.11.2010 tarihinde Fiba Sigorta hisseleri Sompo Japon Insurance Inc.’e devredilmiştir.

28.02.2011 tarihinde ise Fiba Sigorta’nın unvanı Sompo Japan Sigorta A.Ş. olarak değişmiştir. Bu tarihten itibaren dünyanın 4. büyük sigorta pazarı olan Japon sigorta sektörünün lider şirketlerinden Sompo Japan’ın gücünü ve desteğini de arkasına alarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları politikamız; Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan kaynağını bünyemize katmak ve en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamaktır. İnsan kaynakları olarak, şirket kültürü ve değerleri çerçevesinde katılımcı, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmak, çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemek, iç iletişimi sağlamak, yenilikçiliği, liderliği ve kaliteyi destekleyen ortam yaratmayı ve diğer departmanların çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*