Sky Havayolları İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

skyairlines

Sky Havayolları İş Başvuru Formu

Sky Havayolları İş Başvurusu yaparak Sky Havayolları’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sky Havayolları iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

2000 – Sky Airlines 
Sky Havayolları, 2000 yılının kriz ortamında tüm olumsuzluklara rağmen çalışmalarına başlamış ve tek uçakla başladığı uçuş hayatına şu an 6 adet B737-400, 1 adet B737-800, 2 adet B737-900ER, 2 adet A320-211 ve 2 adet A321-231 uçakla sürdürmektedir. Sky Havayolları, ileri görüşlü ve yenilikçi yönetim anlayışı ile çok kısa süre içerisinde Türk Sivil Havacılığının en başarılı ve örnek gösterilen havayolu şirketleri arasında yerini almıştır. TÜV kalite belgesi ve denetimler sonucu Avrupa standartlarının da üstünde aldığı güvenlik puanları ile güvenirliliğini ortaya koyan Sky Havayolları önümüzdeki yıllarda büyüyen havacılık sektöründeki yerini daha da ileriye taşımak ve filosunu genişletmek için 3 adet yeni nesil Boeing 737-900ER’ı Türkiye semalarında uçurarak yine bir ilki gerçekleştirecektir. Sky Havayolları, Ulaştırma Bakanlığı’nın desteği ile son yıllarda daha da gelişen iç hat sektörü için çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli hizmet ve uçuş emniyeti anlayışını dünyanın birçok noktasına Türk bayrağı ile taşıyan Sky Havayolları, iç hat planlarının yanında yabancı tur operatörlerinin taleplerini karşılamak amacıyla AB Tescilli German Sky ismi altında şirket kurmayı planlamaktadır.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

3 yorum

  1. ben Şahin TC vatandaşıyım.10 yıldan fazla turizm sektöründe çalıştım mükemmel rusça,azerice konuşuyorum,okuyorum ve yazıyorum,B kategorili ehliyetim var,evliyim iki küçük kızım var.SKY ailesine katılmak ve çalışmak benim için gururvericidir.

  2. ŞİŞLİDE İKAMET EDİYORUM 37 YAŞINDA BEKAR BEYİM YEŞİLKÖT HAVALİMANINDA GÜMRÜK KOMİSYONCUSUYUM İTHALAT İHRACAT ŞİRKETİNİZDE GÖREV ALMAK İSTERİM CEP 0530 313 54 25 ..SAYGILARIMLA ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*