Sardunya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Sardunya

Sardunya İş Başvuru Formu

Sardunya İş Başvurusu yaparak Sardunya’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Sardunya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

SARDUNYA kalitesini sürdürebilmenin en etkin aracının nitelikli ve deneyimli ekibimizi sürekli geliştirerek muhafaza etmek olduğunun bilincindeyiz.

Bu yüzden her görev seviyesindeki SARDUNYA’lı için kariyer planlaması yapmak, bu plana uygun kaynak tahsis etmek, rehberlik edip ,izlemek temel İnsan Kaynakları Politikamızdır.

Amacımız, çalışanlarımızı yalnızca iş değil, esas olarak, meslek sahibi yapmaktır. Bunun için; SARDUNYA çalışanları yılda ortalama 60 saat eğitim alırlar.

Amacımız, çalışanlarımızın yalnızca işyerinde değil evlerinde ve toplumda da daha yararlı bireyler haline gelmesine katkıda bulunmaktır.

Bu nedenle;

Kişisel Gelişim Programları ve Kurum içi Koçluk ile onları sürekli destekleriz. SARDUNYA, sektörde çalışan değişimi –en düşük- firmadır.

SARDUNYA yönetimi olarak, çalışanlarımızla gurur duyar, onların da gurur duydukları bir çalışma ortamını geliştirmek için var gücümüzle çalışırız.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*