Roman İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

roman

Roman İş Başvuru Formu

Roman İş Başvurusu yaparak Roman’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Roman iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk mağazasını 1980 yılında Nişantaşı’nda açan ROMAN,  o günden bu yana Türkiye’nin önde gelen Moda Bayan Hazır Giyim kuruluşlarından biri olmuştur.

Vizyonumuz:Dünya modasını etkileyen uluslar arası kimlikte öncü bir marka olmak.

Misyonumuz:Kurulduğu günden bu yana, yaptığı farklı atılımlar ve öncü kimliğiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak değerler yaratarak, sektörün gelişmesine yerel ve uluslar arası alanda katkılar sağlamak.

ROMAN, 1990 yılından sonra uygulamaya başladığı strateji ile tekstil sektöründe mağazacılık anlayışına yeni bir boyut getirmiştir.İstanbul’da 4, Adapazarı’nda 1, Ankara’da 1, İzmir’de 1, Antalya’da 2, Bursa’da 2, Kayseri’de 1 mağazası bulunan ROMAN Türkiye genelinde sekseni aşan satış noktası ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Ayrıca Gürcistan, Azerbeycan ve Kazakistan’da 3 mağazası bulunan ROMAN 20 ülkede 60’a yakın noktaya markasıyla ihracat yapmaktadır.

Ülkemiz piyasasının önde ve takip edilen moda kuruluşu olan ROMAN yurtdışı ve içi mağazalar zincirini arttırmak ve ‘HER İLDE BİR ROMAN’ stratejisi ile daha geniş kitleleri memnun etmek istemektedir.

ROMAN bayan koleksiyonu birbirinden bağımsız ancak bütünde geniş ve detaylı yelpazeye sahip 3 alt gruptan oluşur.Bu gruplar;

18 yaş ve üstü, çalışan ve/veya şık giyinmeyi bilen, tercihini farklı görünmekten yana kullanan, trendleri takip eden, modayı yorumlamaktan hoşlanan ve kaliteden asla vazgeçmeyen bayanlar için ‘ROMAN’, Roman’ın çizgisinin tüm estetik ve modern detaylarını 44/50 bedene uyarlayan LADY,  genç olan ve genç kalmayı hedefleyen büyük beden bayanlara seçme özgürlüğü sunarak kendi tarzlarını oluşturma fırsatı sağlayan LADY PLUS.

Müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan politikaları ana hedeflerinden biri olarak belirleyen ROMAN, Head Office ,üretim birimleri ve showroom
alanlarının yer aldığı yeni binasını 2006 yılının başından itibaren kullanmaya başlamıştır.

1980 yılından bu yana tekstil sektörünün içinde yer alan ROMAN, Türkiye’nin Bayan Hazır Giyim’de önder kuruluşu olmayı sürdürürken, şirket hedeflerinin
takip edilerek ölçümlemeleri ve iyileştirilmesi konusunda vizyonuna uygun ‘Yeniden Yapılanma’ çalışmalarını da devamlı gözden geçirmektedir.

Vizyonu ‘Dünya Modasını Etkileme’ olan ROMAN bu çizgi de hedeflerini belirlemiş ve çalışmalarına bilinçli ve kararlı bir şekilde devam etmektedir.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

3 yorum

  1. ı7 yıldır tekstil sektörunde çalışmaktayım.bunun 9 yılı magaza müdürü artı satınalmada calıştım.halende devam etmekteyim.firmanızda magaza müdürü olarak olarak görev almak isterim.adana…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*