Sanofi Aventis İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

logo-sanofi

Sanofi aventis personel alımı yapacak!

Sanofi aventis iş başvurusu yaparak sizde Sanofi aventis ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Sanofi aventis personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sanofi aventis eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sanofi aventis insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Sanofi ’de Çalışmak

Sanofi ’de çalışan herkes, milyonlarca hastanın yeni ve etkili tedavi ürünlerine ulaşabilmesi için daha fazla çalışan, daha yüksek performans için çaba gösteren ve hızla hareket eden bir şirkette görev almaktan onur duyar. Sanofi çalışanları olarak, her birimiz sonuçları etkileme şansına sahibiz ve milyonlarca insanın yaşamını iyileştirmek için çabalıyoruz. Çünkü bizler için, esas olan sağlıktır…

Sağlam, sürdürülebilir ve karlı bir büyüme yolunda bizi başarıya götüren unsurlar, çalışanlarımızın entelektüel gücü, motivasyonu, kendini adama duygusu, yetkinliklerimiz ve kurumsal değerlerimizdir.

Kariyer Gelişim Fırsatları

İş yaşayan ilaç sektöründe kritik başarı faktörünün, “insan gücü” ve bu gücün ortaya çıkardığı “entelektüel değer” olduğuna inanıyoruz. Bu vizyonla, calışanlarımızı, en iyi insan kaynakları uygulamaları ile buluşturma çabası içindeyiz. Firmamızda, tüm çalışanlarımız için performans değerlendirme, koçluk ve yetenek yönetimi sistemleri uygulanmaktadır. İnsan kaynakları ekibi olarak önceliğimiz, çalışanlarımızın eğitim ve gelişimine katkıda bulunmaktır.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*