Kartaca İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

kartaca-logo

Kartaca personel alımı yapacak!

Kartaca iş başvurusu yaparak sizde Kartaca ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Kartaca personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kartaca eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kartaca insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ana iş alanı mobil ve internet teknolojileri olan Kartaca, 2009 yılında kurulmuştur.

Mobil teknolojiler alanında; interaktif uygulamalar, birleşik ve toplu mesajlaşma sistemleri, konum tabanlı uygulamalar, mobil pazarlama altyapıları, mobil cihaz uygulamaları başta olmak üzere birçok konuda hizmet ve çözümü bulunan Kartaca, bireysel ve kurumsal mobil katma değerli servisler sunmakta ve bu servisleri işletmektedir.

Internet teknolojileri alanında; e-ticaret, e-iş uygulamaları ve kurumsal portaller konusunda hizmet, çözüm ve ürünleri bulunmaktadır.

Kartaca, 2009 yılından itibaren yakalamış olduğu başarıyı ve hizmetlerindeki kaliteyi arttırarak en üst seviyeye çıkarmayı, hizmetlerini uluslararası alana da taşıyarak büyümeyi, sektöründe zirvede ve lider konumunda bulunan bir şirket olmayı hedefliyor.

Kartaca kalite politikamız  kalite yönetim standartlarına uygun hizmet vermeyi, yaptığı işlerde yasal şartlara uyulmasını, şirkette herkesin aynı standartlarda ve kalitede iş yapmasını sağlamayı, kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi mümkün kılmayı ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaçlar.

İnsan Kaynakları 

Kartaca İnsan Kaynakları vizyonu, çalışanlarımız için bünyesinde çalışmaktan ve üretmekten mutlu olunan ve aranılan bir şirket yaratmaktır.

Uyum içinde ve istekle çalışılan bir ortamın bir firmayı başarıya taşıyan en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda bize uygun, özgün bir çalışma düzeni ve organizasyon yapısı ortaya koyuyoruz.

İnsan Kaynakları uygulamalarımızla aranılan işveren olmayı hedefliyoruz; bunun için de memnuniyet, güven ve verimlilik ortamını çalışanlarımıza sunmak için -gelişime ve değişime açık bir şekilde- çalışıyoruz.

İşe Alım

Kartaca bilişim sektörünü tanımak ve kendini istediği alanda geliştirmek için yolun henüz başında olan arkadaşlar için bulunmayacak bir okul; sektörde deneyimli arkadaşlar için ise heyecanımızı ve yeteneklerimizi kendi tecrübeleri ile harmanlayabilecekleri, aynı dili konuşabileceğimiz bir yazılım evidir.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*