Residorm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

residorm-is-basvurusu

Residorm İş Başvuru Formu

Residorm İş Başvurusu yaparak Residorm’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Residorm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Residorm, üniversite öğrencileri hayata hazırlanırken, onlara uygun ücretler ile konforlu ve güvenli yaşam alanları sunabilmek için tasarlanmış yeni nesil yurt zinciridir.

Uygun öğrenci yaşam alanını bulmanın öğrencilik hayatının ne kadar önemli bir parçası olduğunu biliyoruz. Amacımız, üniversite yaşamını olabildiğince keyifli ve zahmetsiz hale getirirken, ailelerin de gözü arkada kalmayacak güveni oluşturmaktır.

Hijyenik yaşam alanları, kolay ulaşımı, genç tasarımları ve sosyal aktiviteleri ile üniversite kampüslerinde yer alacak olan Residorm, üniversite öğrencilerine farklı oda seçenekleri ve sosyal alanlar sunmaktadır.

Residorm’da kalan öğrenciler, 24 saat güvenlik, ısınma, kablosuz internet ve temizlik gibi hizmetlerden yararlanabileceklerdir.

Odalarda 3er kişilik olup isteğe göre 2 veya tek kişilik olarak düzenlenebilir. Odalarda okuma lambası, kişiye özel çalışma masası, sandalye, dolap, raf ve çalışma lambası bulunmaktadır. Kulanınım kolaylığı açısından odalar içinde wc ile duş bölümü ayrılmış olup, tesisler öğrencilerin konfor ve güvenliğini ön plana alarak tasarlanmıştır.

Residorm sadece barınılacak bir yer olmaktan öte, bünyesinde barındırdığı öğrencilerin sosyal, kültürel, sportif gelişimine destek veren, yenilikçi bir anlayışa sahiptir.

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*