Emko Elektronik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

emko-elektronik-is-basvurusu

Emko Elektronik İş Başvuru Formu

Emko Elektronik İş Başvurusu yaparak Emko Elektronik’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Emko Elektronik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Emko Elektronik İnsan Kaynakları Politikası

Emko Elektronik, kaliteye verdiği önem, güven ve başarı ilkelerinin hakim olduğu kurum imajını, tecrübesiyle birleştirerek yıllardır ilkelerinden ödün vermeden  geleceğe taşımaktadır. Firma, sahip olduğu bilgi birikimi, ürettiği ve geliştirdiği cihazları ile sektörde hak ettiği yeri almıştır.

Emko Elektronik stratejik hedefleri doğrultusunda, nitelikli beyin gücünün teminine, insan odaklı yönetim anlayışı ile çalışanların gelişimine, yeteneklerinin yönetilmesine, motivasyonlarını yüksek tutmaya; aynı zamanda inovasyona inanan bir firma olarak, küreselleşen dünya ekonomisi ve değişen dünya koşullarında sürekli gelişen bir organizasyon olmaya, kurum kültürünü ve kalite anlayışını yaşatmaya dayalı bir insan kaynakları planlamasına inanmaktadır.

Emko Elektronik şeffaf ve açık yönetim anlayışı ile, şirket kültürünü, kalite politikasını ve temel ilkelerini tüm çalışanlarıyla geleceğe taşımaktadır.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*