Reis Makina İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

reis-makina

Reis Makina İş Başvuru Formu

Reis Makina İş Başvurusu yaparak Reis Makina’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Reis Makina iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Reis Makina’nın en önemli sermayesi olarak gördüğümüz insan kaynağını, organizasyonun amaçlarına ulaşmada etkin ve verimli kullanmak, firmanın her an doğabilecek gereksinimlerini karşılayabilecek pozisyonda kişileri istihdam etmek, çalışanları takdir ve motive etmek, personelin performanslarına uygun bir şekilde kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerine imkan sağlamak İnsan Kaynakları politikamızın özünü oluşturmaktadır.

İK VİZYONUMUZ

Yeniliklere ve değişime açık dinamik, yaratıcı, kendisini ve işini sürekli geliştirmeyi hedefleyen, görev yaptıkları kurumda şirket çıkarları doğrultusunda içtenlikle çalışan bireyleri kurumumuza kazandırmak ve kurum kültürü çerçevesinde firmamızı belirlenen hedeflere taşıyan insan kaynağına sahip olmaktır.

İK MİSYONUMUZ

Yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, iyi bir çalışma ortamında güvene dayalı kalıcı ve uzun süreli ilişkiler kurmak.

İŞ OLANAKLARI
Reis Makina doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma süreci uygulamaktadır. Süreçler;

  1. Kişinin CV’si incelenir,
  2. Pozisyon için uygun görülen kişiye Reis Makina iş başvuru formu doldurulması istenir,
  3. Reis Makina iş başvuru formunun değerlendirilmesi,
  4. İş başvurusunda bulunan kişinin nitelikleri göz önünde tutularak randevu verilmesi
  5. Randevu gün ve saatine göre ilgili kişiyle panel usulü görüşülmesi,
  6. Süreci olumlu tamamlayana göreve başlayacağı birimin yöneticisiyle görüşülerek iş teklifi yapılması.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*