Gürbağ Grup İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Gürbağ Grup Personel Alımı, Çalışma Şartları ve Maaşları

Gürbağ Grup özellikle yurtdışında çalışmak isteyen çalışanlar için birçok iş ilanı yayınlamaktadır. Gürbağ Grup bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler için personel maaşları, alım şartları, açık pozisyonları vb. Birçok bilgiyi aşağıdaki makalemizde inceleyebilirsiniz.  

Gürbağ Grup Hakkında

Gürbağ Grup, inşaat alanında faaliyetlerine devam etmekte ve birçok yurtdışı projesinde yer almaktadır. Yurt dışında Türkiye olmak üzere; Cezayir, Mısır, Fas gibi Kuzey Afrika gibi ülkelerde inşaat devleri arasında yer alan firma, İstanbul merkezlidir ve büyük işçi kadrosuyla varlığını sürdürmektedir.

80 yıldır aynı kalitede gün geçtikçe büyüyen firma, Türkiye’nin en zengin firmaları arasında yer almaktadır. Gürbağ Grup proje ve çalışmaları göz önüne alındığında yaklaşık olarak 110 binden fazla insana ise istihdam sağladığı söylenebilir.

Gürbağ Grup Personel Maaşları

 Çalışma sahası oldukça geniş olan Gürbağ Grup inşaatın mühendislik, satış departmanı, mimarlık, teknik ve muhasebe gibi birçok alanda personel alımı yapmaktadır. Bu nedenle maaş skalası oldukça değişkenlik göstermektedir.

Gürbağ Grup İş İlanları

Gürbağ Grup bünyesinde çalışmak isteyen personeller yurtdışı ve yurt içindeki iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Açık Pozisyonlar, yurtdışı çalışma şartları ve iş ilanı başvuruları bilgilerine aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

Gürbağ Grup Yurtdışı İş İlanları

Gürbağ yurtdışı projelerinde yer almak için İngilizce dil şartı aramaktadır. Bunun yanında 18 yaşını doldurmuş olmanız şarttır. Gürbağ Grup bünyesinde yurtdışı projelerinde yer almak için online olarak başvuru yapılır ve istenilen belgeler şirket sistemine yüklenilir. Firma diğer özel şartları ise yayınladığı ilanlarda açıklamaktadır.

Gürbağ Grup İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Gürbağ Grubu bünyesinde çalışmak isteyen personeller için iş ilanları çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. Başvurularda kariyer sitelerinden yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel BaşvuruAnkara
2Yönetim Kurulu Başkanı Teknik AsistanıAnkara
Çankaya
3Yurt İçi Şantiyeleri Denetimi Muhasebe SorumlusuAnkara
Çankaya
4Şantiye MuhasebecisiAnkara
5Personel SorumlusuAnkara
Çankaya
6Şantiye ŞefiAnkara
Antalya
7Finans SorumlusuAnkara
Çankaya
8Arapça Bilen-Yurt Dışı Denetim Muhasebe SorumlusuAnkara
Çankaya
9Altyapı Planlama ve Maliyet Denetim ŞefiAnkara

3 yorum

  1. Saygılar hazır beton santral operatörü ve lab teknisyeni olarak yurt içi ve yurtdışı projelerde 20 yıldır hizmet vermekteyim sizlerle çalışmak büyük bir özveri 05443208700

  2. 25yıllık elektrik-elektronik tesisat ustasıyım tüm belgelerim var yurt dışı projelerde uzun vade çalışma düşüncesindeyim ayrıca mekanik ustalığım var eğliyetim E-src3ve4 var GÜRBAĞ gurupta çalışmak isterim saygılar ADANA

  3. Merhaba ben 30yillik oto lastik tamiri ustasıyım.5ildir yapi merkezi etiyopyada çalıştım şu an cikisimiz verildi.yurtdisi projelerinizde sizinle çalışmak isterim. Saygilarimla.05324568732 saygilarimla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*