Numil Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

numil

Numil Gıda İş Başvuru Formu

Numil Gıda İş Başvurusu yaparak Numil Gıda ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Numil Gıda iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yüksek potansiyelli ve başarıyı hedefleyen bireyleri ekibimize katmak önceliğimizdir. İşe alım sürecimizde zihinsel beceri testi ve kişilik envanteri, değerlendirme merkezi uygulamaları ve yetkinlik temelli mülakat tekniklerini kullanıyoruz. Her pozisyondan beklenen yetkinlikler farklı olmakla birlikte temel davranış ilkelerinde uyum sağlayacağımız kurum kültürümüze katkıda bulunacak adayları tercih ediyoruz.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                     Şehir
Distribütör Bölge Yöneticisi        Gaziantep
Üretim ve Bakım Şefi                  Sakarya
Sales Controller                            İstanbul(Asya)
HR Operations Manager             İstanbul(Asya)
Tanıtım Sorumlusu (Anadolu)   İstanbul(Asya)
Satış Etkinlik Uzmanı (Outsourced) İstanbul(Avr.)
Kalite Güvence Uzmanı/Memuru Adana, Bolu, Sakarya
HOD Bayi Yöneticisi                    İstanbul(Avr.)
Long Term Human Resources Intern İstanbul(Asya)
IT-Business System Analyst (SAP-MM) İstanbul
Digital Marketing Manager         İstanbul(Avr.)
Operasyon Sorumlusu                 İstanbul(Avr.)
Demand Planning Executive       İstanbul(Avr.)
General Application                      İstanbul
Uzun Dönem Satınalma Stajyeri (Haftada 5 gün) İstanbul(Avr.)

Türkiye’de ilk kez 1986 yılında bebek beslenme ürüleri ile duyuldu. 1996 yılında NUTRICIA Klinik Beslenme bölümü kuruldu ve Hollanda’daki üretim tesisimizde ithal edilen klinik beslenme ürünleri tıp kullanımına sunuldu. 2000 yılında Hollanda merkezli çok uluslu ana şirket NUMİCO tarafından ana yapıya katılarak NUMİL A.Ş. ismini aldık. Nutricia Advanced Medical Nutrition 1 Kasım 2007 tarihinden itibaren Danone Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bebek beslenme ürünlerimiz Milupa, NUTRICIA ve Bebelac markaları altında sunulmaktadır. Klinik Beslenme Ürünlerimiz ise çeşitli tat seçenekleri de olan yaklaşık 15 ürün, metabolik hastalıklar için düzenlenmiş özel gıdalar, tüple beslenme için özel tasarlanmış duodenal tüp seçenekleri ile tıp kullanımında yerini almıştır. 2 tür ürün ve sadece 7 kişilik bir ekip ile başlayan serüvenimiz giderek artan ürün yelpazemiz ve genişleyen ekibimiz ile yaygınlaşmaya devam etmektedir. Danone Şirketler Grubu ve Nutricia Advanced Medical Nutrition klinik beslenmeye büyük önem vermekte ve bu alanda kazandığı uzmanlığı daha da pekiştirmektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

 

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*