Ayakkabı Dünyası İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ayakkabı-dünyası

Ayakkabı Dünyası İş Başvuru Formu

Ayakkabı Dünyası İş Başvurusu yaparak Ayakkabı Dünyası’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ayakkabı Dünyası iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ayakkabı Aşktır… İnsanlar doğduğu andan ölümüne kadar hayatlarının her anında çok önemli yer tutar… Herkesin hayatı boyunca aşık olduğu ayakkabılar vardır. Ayakkabıya olan bu aşk, Türkiye’nin önde gelen ayakkabı perakendecilerinden birinin doğmasına sebep olmuştur. İşte öyküsü 1923’lere dayanan, işini aşkla yapan ve herkesin aradığı aşkı mağazalarında yüzlerce çeşit marka ve tasarımla müşterisiyle buluşturmaya amaçlayan bu marka Ayakkabı Dünyası’ dır …

Geçmişi 1923 yılına dayanan Akbacakoğlu Grubu’nun, 88 yıllık tecrübesinin ve ayakkabıya olan aşkının yansıması olan Ayakkabı Dünyası, 1996 yılında ilk mağazasını açarak, Türkiye’de büyükmetrekare çok markalı ayakkabı mağazacılığının doğuşuna öncü olmuştur. Ayakkabı Dünyası, bugün Türkiye çapındaki 40 mağazası ve yılda 2 milyon çifti aşan ayakkabı satışıyla sektörün öncü firmaları arasındadır.

SEÇME VE YERLEŞTİRME :

İnternet, fax, posta yolu ile ya da kişisel olarak başvuruda bulunan adaylardan aranılan özelliklere sahip olanlar ön görüşmeye çağrılır. Burada seçilen adaylar referans araştırmasından sonra daha detaylı bir görüşme için davet edilirler. Uygun bulunan adaylar arasında mülakat yöntemi ile en uygun aday işe alınır.
Amacımız Akbacakoğlu Grubu’nu geleceğe taşıyacak insangücünü seçmek ve doğru noktada işe yerleştirmektir. İnsana göre iş değil, işe göre insan seçmek ve yerleştirmek esastır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                             Şehir
Mağaza Müdür Yardımcısı  Capacity Adana, İstanbul(Avr.)
Genel Başvuru                      İstanbul
İç Denetim Uzmanı              İstanbul(Avr.)

Buradan iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*