NT İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

NT

NT İş Başvuru Formu

NT İş Başvurusu yaparak NT’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda NT iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

NT olarak çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimine yatırım yaparız. Çalışanlarımızın kariyer hedeflerini gelişim politikalarıyla destekleriz. Gösterilen başarıları ödüllendirir ve çalışanlara becerilerini ve yeteneklerini gösterebilecekleri fırsatlar sunarız.Çalışanlarımızı, başarı kriterlerine uygun olarak, adil ve şeffaf bir süreçte değerlendirilerek işe alırız.Sürekli gelişimin sağlanması, eşit ve adil yaklaşım, açık iletişim, takım çalışması ve işbirliği, çalışanlarımızın motivasyonunun sağlanması, verimliliğin artırılması kurumsal insan kaynakları prensiplerimiz arasında yer alır.

İnsan Kaynakları Olarak Amacımız

NT İnsan Kaynakları; “kıymetimiz çalışanlarımızdır” anlayışıyla;

  • Hızlı büyümeye ve değişime uyum sağlayan,
  • İşinde yenilikçi,
  • Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,
  • Hizmet sunumun kalitesinde fark oluşturan ve müşteri sadakatine önem veren,
  • NT Mağazaları’nı ileriye taşıyabilecek bilgi birikimine ve kurum kültürüne sahip adayları istihdam ederek,değişen dinamikler doğrultusunda çalışanlarımızı memnun edecek sistemleri hayata geçirip sürekliliği sağlamak temel amacımızdır.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. üsküdar çengelköyde kendime ait parakente kırtasiye kitapevi işi yaptım sonra okul kantinlerine satmaları için toptan kırtasiye verdim 25 senedir kırtasiye kitap sektörünün içindeyim,26 senelikde B ehliyetim var src belgelerimde var istanbulda veya ege”de mugla”da konumuma uygun işyerinizde çalışmak istiyorum,57 yaşındayım,ilköğretim mezunuyum,05360371500

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*