Nissan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

nissan-logo

Nissan İş Başvuru Formu

Nissan İş Başvurusu yaparak Nissan’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Nissan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ASEL Grup,

KKTC’ de ithalat, pazarlama, mühendislik ve müteahhitlik sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak 1977 ‘de kuruldu. Başlangıçtan günümüze kadar devam eden ve bugünden de geleceğe taşınacak olan temel politikamız, tüketiciye ürün ve hizmet olarak en iyisini ve en hızlısını sunarak azami müşteri memnuniyetini sağlamaktır. 

ASEL Grup,

Lefkoşa, Gazi Mağusa, ve Girne’de bulunan satış mağazaları ile müşterilerine ihtiyaçlarının karşılanması doğrultusunda gerekli hizmeti sunmaktadır. Ayrıca 49 iş ortağımız bayilerimiz ile ulaşılamayan bir nokta kalmadan devamlı hizmeti kendisine ilke edinmiştir. Lefkoşa’da bulunan Home And Garden mağazamız tüm ürünlerimizin detaylı olarak görülebileceği satış noktamız olarak grubumuzda yer almaktadır. Gazi Mağusa’da hizmete açılan ve Girne’ de pek yakında açılacak olan “Halı Diyarı” mağazalarımız ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ nde ilk defa bu büyüklükte ve sadece halı satan halı satış yeri hazırlanmıştır.

İş başvuru formu oluşturmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*