Nokia İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Nokia-Logo

Nokia İş Başvuru Formu

Nokia İş Başvurusu yaparak Nokia’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Nokia iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şirketin kökenleri, Güney Batı Finlandiya’nin, maden mühendisi Fredrik Idestam tarafından bir orman sanayi işletmesinin kurulduğu1865 yılına kadar uzanmaktadır. 1898 yılında başka bir yerde Finnish Rubber Works Ltd kurulmuş ve 1912 yılında Finnish Cable Works faaliyetine başlamıştır. Bu iki şirketin ve Nokia’nın mülkiyeti yavaş yavaş birkaç kişinin eline geçmiştir. Son olarak 1967yılında, üç şirket Nokia Corporation olarak birleşmiştir. Nokia’nın Başkanı ve CEO’su şu an Rajeev Suri’tur.

Nokia’nın Finlandiya Merkezi
1970’lerin sonunda, Nokia, Salora ile birlikte Mobira markasını oluşturdu. Televa Luxor’u da alarak telekomünikasyon ve tüketici elektronik piyasasındaki konumunu güçlendirdi. 1987 yılında, Nokia, German Standard Elektrik Lorenz’in tüketici elektronik işletmesini ve parça üretim işinin bir kısmını ve Fransız tüketici elektronik şirketi Oceanic’i satın aldı. 1987 yılında, Nokia ayrıca,İsviçreli kablo makine şirketi Maillefer’i satın aldı.

Açık pozisyonlar

Satış Pazarlama Elemanı, Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*