Kartaca İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kartaca-logo

Kartaca İş Başvuru Formu

Kartaca İş Başvurusu yaparak Kartaca’nın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kartaca iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kartaca bilişim sektörünü tanımak ve kendini istediği alanda geliştirmek için yolun henüz başında olan arkadaşlar için bulunmayacak bir okul; sektörde deneyimli arkadaşlar için ise heyecanımızı ve yeteneklerimizi kendi tecrübeleri ile harmanlayabilecekleri, aynı dili konuşabileceğimiz bir yazılım evidir.

İK

Kartaca İnsan Kaynakları vizyonu, çalışanlarımız için bünyesinde çalışmaktan ve üretmekten mutlu olunan ve aranılan bir şirket yaratmaktır.

Uyum içinde ve istekle çalışılan bir ortamın bir firmayı başarıya taşıyan en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda bize uygun, özgün bir çalışma düzeni ve organizasyon yapısı ortaya koyuyoruz.

İnsan Kaynakları uygulamalarımızla aranılan işveren olmayı hedefliyoruz; bunun için de memnuniyet, güven ve verimlilik ortamını çalışanlarımıza sunmak için -gelişime ve değişime açık bir şekilde- çalışıyoruz.

Kartaca’da Staj

Kartaca’da staj pozisyonları mevcuttur. Aramıza stajyer olarak katılacak arkadaşların Haziran-Eylül ayları arasında, kesintisiz en az iki ay süreyle bizimle çalışmalarını istiyoruz. Bunun nedeni; karşılıklı olarak harcanan zaman ve emeğin, hem Kartaca hem stajyerler için tatmin edici olmasını istememizdir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*