Netsis İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

netsis_logo

Netsis İş Başvuru Formu

Netsis İş Başvurusu yaparak Netsis’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Netsis iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

En Önemli Yatırımınız “İnsan” ise,  NETİKS

Şirket yaşam döngünüzün temelini oluşturan tüm diğer kaynaklarınız gibi insan kaynağınızın da doğru belirlenmesi, konumlandırılması ve şirket hedefleriniz doğrultusunda yönlendirilmesi  gerekir.

Günümüzde firmalar rekabette teknoloji, maliyet gibi faktörleri  daha kolay yakalayabiliyor ve bunlardan dolayı bir avantaj elde edilememiş oluyor. İnsan Kaynakları Yönetimi ise, firmaları zor piyasa şartlarında bir adım öne çıkaracak olguların en önemlilerinden biri.

Şirket içinde öne çıkan bir uzmanlığı oluşturmak, onu bulma, seçme ve yerleştirme süreciyle birlikte başlıyor. En az bir o kadar zaman ve masraf da işe adaptasyon ve eğitim sürecinde yaşanıyor. Sonrasında da emek harcanan bu yetkin kaynağın elde tutulması gerekiyor.

NETİKS, Netsis İnsan Kaynakları Sistemi, modern insan kaynakları yönetimi vizyonu ile, internet/intranet üzerinden İK bölümünün ve tüm çalışanların kullanabilecekleri interaktif uygulamalarla yeniden tasarlandı.

NETİKS bir işletmede insan kaynakları departmanının takip sistemini kurmaya yönelik altyapı ile firmanın insan kaynakları yönetimi anlamında tüm uygulama, raporlama ve karar destek mekanizmalarını içeriyor. Dinamik yapısı ile, ihtiyaç doğrultusunda bilgi saklanmasına olanak tanıyor.

Netsis’te Kariyer

İşe alım süreci :

Netsis web sayfasından özgeçmişinizi oluşturup ilgili ilana başvurduktan sonra işe alım süreci başlar. Aranan pozsiyonun yetkinliklerine bakılıp ön eleme yapıldıktan sonra, uygun adaylar önce İnsan kaynakları departmanı ile daha sonra ilgili departmanın yöneticisi ile görüşür.

Oryantasyon eğitimi:

Netsis ailesine yeni katılan arkadaşlarımız, insan kaynakları departmanının öncülüğünde şirketin ve yapılan işlerin anlatıldığı oryantasyon sürecinden geçerler.

Kariyer Günleri:

Netsis olarak, üniversitelerle iş birliği içinde öğrencilere staj imkanı yaratırken, hem onların iş dünyasını yakından tanımalarını sağlıyor hem de potansiyel ekip arkadaşlarımızı belirliyoruz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*