KVK İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kvk_logo

KVK İş Başvuru Formu

KVK İş Başvurusu yaparak KVK’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda KVK iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım Sürecimiz

Yıllık bütçe planı doğrultusunda açık pozisyonlara İş Destek Direktörlüğü koordinasyonu tarafından istihdam sağlanır. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırılmasının şirket içerisinden yapılması esastır. İşe alım süreci min. 2 aşamalı mülakat yöntemi ile gerçekleştirilmekle birlikte belirli pozisyonlar için assesment uygulamaları devreye alınır.

Eğitim ve Kariyer Olanaklarımız

Çalışanlara hedeflenen iş sonuçlarına ulaşmalarını sağlayacak bilgi ve becerileri kazandırmak ve yetkinliklerini geliştirmek amacı ile planlanan bütçe doğrultusunda yıl boyunca İş Destek Direktörlüğümüz organizasyonunda eğitimler verilmektedir. Kişilerin daha iyi performans gösterebilmeleri için geliştirmeleri gereken alanlar senede 2 defa gerçekleştirilen Performans Yönetim Sistemi sonucunda belirlenmekte ve bu doğrultuda eğitim planları yapılmaktadır.

Ayrıca Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde gerçekleştirilen tüm eğitimlerin etkinlik ve verimlilik analizleri yapılmakta ve raporlanmaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 yorum

  1. 24 yaşındayım .daha önceden optimum ve vatan computerde 2 yıldan fazla çalışmam oldu .askerliğimi yaptım b sınıfı ehliyetim ve bilgisayar sertifikam car İş arıyoum 0541 849 03 09 tlf. numaram

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*