Mob Mobilya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

mob-mobilya-is-basvuru-formu

Mob Mobilya İş Başvuru Formu

Mob Mobilya İş Başvurusu yaparak Mob Mobilya’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Mob Mobilya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mob Mobilya 1978 yılında kurulmuştur. Şirket mobilya sektöründe iç mimaride uzmanlaşmış ve dünyanın öncü firmaları arasında yer almaktadır.  Başlangıçta küçük bir mobilya atölyesi olarak üretim faaliyetlerine başlayan yer günümüzde çok gelişmiş ve büyük iki fabrika ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektöründeki tecrübelerini teknoloji ile desteklemiştir. Tekonoji ile birlikte maliyetlerini de düşürmüştür. Şirket müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Uygun fiyat ve ürün kalitesi ile müşterilerinin karşısında çıkmaktadır. Şirket yurt içinde ve yurt dışında bir çok önemli ve büyük projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Mob Ankara Fabrikası İletişim Bilgileri
Mob Mobilya Ankara Adres: Çankırı Yolu. 7 .Km Akyurt – Ankara
Mob Mobilya Ankara Telefon Numarası: 0312 847 50 40

Mob İstanbul Fabrikası  Bilgileri
Mob Mobilya Adres: İnönü Mahallesi Gençlik Caddesi No:215 Gebze – Kocaeli
Mob Mobilya Telefon Numarası0262 643 40 80

Mob Mobilya bünyesinde çok sayıda farklı iş kollarından bay ve bayan çalışanı bulunmaktadır. Şirket bünyesinde çalışan ve farklı nedenlerden dolayı işten ayrılan personel yerine iş ilanları ile personel alımları yapılmaktadır.

Mob Mobilya iş ilanları açık olan pozisyonları en kısa zamanda kapatmak Mob Mobilya İnsan Kaynaklarının hedefleri arasında yer almaktadır.

Mob Mobilya maaşları görev tanımına, tecrübeye, eğitime göre değişmekle birlikte yıllık olarak performansa bağlı olan artışlar yapılmaktadır. Şirket sosyal haklarla çalışanlarını desteklemektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*