Esenboğa Havalimanı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Esenboğa_Havalimanı-is-basvurusu

Esenboğa Havalimanı İş Başvuru Formu

Esenboğa Havalimanı İş Başvurusu yaparak Esenboğa Havalimanı’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Esenboğa Havalimanı iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

İK Vizyonu: Entegre insan kaynakları uygulamaları ile sektörde, Türkiye’de ve Dünya’da öncü olmak.

İK Misyonu: Grubun iş stratejilerine paralel insan kaynakları yönetimi ile tüm şirket ve bölümlere iş sonuçlarının iyileştirilmesine yönelik stratejik destek vermek, yüksek performans kültürünü oluşturup teşvik ederek, tüm paydaşlar için değer yaratılmasına katkıda bulunmak.

TAV Havalimanları, başarısının temeli olan insan sermayesini, eşit fırsat ilkesiyle uluslararası standartlarda yönetmeyi ve çalışanlar tarafından tercih edilen kuruluş olmayı ilke olarak benimsemiştir.

Temel politika, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir. İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmakla yükümlüdür.

Türkiye’de havalimanı işletmeciliğinde öncü ve lider olan TAV Havalimanları, edinmiş olduğu bilgi, deneyim ve ‘know-how’ı kurumsallaştırmayı ve kuruluşun her düzeyine yaygınlaştırmayı temel stratejileri arasında konumlandırır.

Detaylı bilgi ve başvuru yapmak için: www.tav.jobs

2 yorum

  1. Merhabalar ben Turkmenistan uyrukluyum 7 senedir Turkiyedeyim universite mezunuyum 4 dil biliyorum Antalya havalarında staj yaptım sizinle çalışmak çok isterim saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*