Mazars Denge İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

mazars-denge

Mazars Denge İş Başvuru Formu

Mazars Denge İş Başvurusu yaparak Mazars Denge’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Mazars Denge iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şirketimiz, 1977 yılında 2 kişilik bir ortaklık olarak kurulmuş ve aradan geçen 37 yılı aşkın süre zarfında İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, Gaziantep ve İzmir’de olmak üzere toplam 6 ofiste, 350 kişiyi aşkın kadrosuyla hizmet vermektedir.

Denge Yeminli Mali Müşavirlik, Türkiye içindeki faaliyetlerin yanı sıra, dünyadaki uygulamaların paralelinde yurtdışı bir ortaklığın kaçınılmaz olduğunu fark ederek, 1998 yılında merkezi Paris’te bulunan dünyanın saygın denetim ve müşavirlik kuruluşlarından biri olan Mazars grubunun üyesi olmuştur.

İş Fırsatları

Şirketimizin İnsan kaynakları politikası; personelimizin maksimum potansiyellerinin en kısa sürede gelişmesine olanak sağlamak için, kendilerini geliştirme fırsatları sunmaktır. Firma bünyesindeki tüm terfilerin liyakat bazında ve mümkün olduğunca yetiştirilen personelin görevlendirilmesi şeklinde yapılır.

Sorumluluklarına ve kabiliyetlerine göre personelin esas terfi dereceleri aşağıdaki gibidir.

  •    Asistan
  •    Tecrübeli Asistan
  •    Uzman Yardımcısı
  •    Uzman
  •    Müdür Yardımcısı
  •    Müdür
  •    Kıdemli Müdür
  •    Ortak

Eğitim Politikaları

Şirketimizde müdür yardımcısı pozisyonun altında göreve başlayan tüm çalışanlarımız 3 hafta boyunca sürecek olan teknik eğitim ve oryantasyon programına tabi tutulurlar. “Sürdürülebilir” üstün hizmet anlayışı ve bununla beraber gelecek yüksek müşteri tatmini için personelimizin temel mesleki bilgilerden güncel mesleki gelişmelere, bilgi işlem kurslarından kültür sanat seminerlerine kadar her türlü mesleki ve bireysel eğitimleri almaları için desteklemekteyiz. Bu doğrultuda alınan performans değerlendirme sonuçlarına, dönemsel olarak yapılan eğitim analizlerine göre kişilere uygun mesleki eğitimler firma içi veya firma dışı kaynaklardan sağlanılmaktadır. Bununla beraber firmamız tarafından çalışanlarımıza Yabancı dil gelişimi içinde destek programları uygulanmaktadır.

Personel Koçluk Programları ve Eğitim Komisyonu

İnsan Kaynakları Politikalarımızın temelinde personelimizin bireysel ve teknik bakımdan en üst seviyeye gelmesi yatmaktadır. Sektörde kabul görmüş “Denge Okulu” kavramının temelinde de bu düşünce bulunmaktadır. Çalışanlarımıza karşı bir okul olma misyonumuzu yerine getirmek için, insan kaynakları departmanıyla senkronize çalışan bir eğitim komisyonuna sahibiz. Eğitim Komisyonu ve İK departmanı dönemsel olarak yaptığı eğitim ihtiyaç analizleri, performans değerlendirme sonuçları ve gelen talepleri göz önünde bulundurarak firma içi ve dışı eğitimlerin organize edilmesini sağlamaktadır.

Ayrıca potansiyel gelecek vaat eden elemanlarımızın kariyer beklentilerini karşılamak sorularını yanıtlamak için kullandığımız bir Koçluk sistemi “Eğitim Komisyonumuza” bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

Mazars Yıllık eğitim programlarını takip eden İnsan Kaynakları departmanımız, departman yöneticilerinden gelen talepler doğrultusunda çalışanlarımızın yurtdışında çeşitli ofislerde düzenlenen eğitimlere katılması ile ilgili faaliyetleri de yürütmektedir.

Mazars iş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*