Maya Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

maya-holding-is-ilanlari

Maya Holding İş Başvuru Formu

Maya Holding İş Başvurusu yaparak Maya Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Maya Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MAYA Grubunun temelleri 1949 yılında İlyas Özsüer tarafından atılmış olup, Grup önceleri tekstil ve çeşitli diğer endüstriyel sektörlerde faaliyet göstermiştir.

Günümüz konut, ofis ve alışveriş merkezleri ananında Türkiye’nin önde gelen geliştirmecilerinden olan Maya Grubu için Gayrımenkül sektörü 1979’lerden başlayarak ana iş kolu olmuştur.

İşe Alım

Maya Grubu Şirketi başarıya giden yolda, ekibi oluşturan bireylerin performans ve yetkinliklerinin en önemli değerlerden biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma süreci uygulamaktadır.  MAYA Grup Şirketleri, işe alım sürecinde insanlarla dürüst ve doğrudan bir ilişki kurarak, kendisini işine adayacak ve bu sayede yeteneklerinin en iyisini ortaya koymak için ekip ruhu içinde çalışacak, karşısındaki kişilerle iyi iletişim kuran ve iyi ilişkiler geliştirebilen, müşteri odaklı, güleryüzlü, kurumsal ve etik değerlere saygılı kişileri işe almayı amaçlamaktadır. İnsan Kaynakları Departmanı, işe alım sürecini, sağlıklı yöntemlerle ve fırsat eşitliği doğrultusunda dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasi düşünce, inanç, din, mezhep, yaş, fiziksel engel ve benzeri nedenler ile ayrımcılık yapmadan yürüterek, aranan nitelik ve yetkinliklere uygun adayları yerleştirmek amacıyla seçme ve yerleştirme faaliyetleri yürütmektedir.

İş başvuruları, internet kanalıyla kabul edilip, yine aynı kanalla tek tek cevaplanmaktadır. Açık pozisyonlar için uygun adaylar görüşmeye çağrılmaktadır. Görüşme süreci olumlu sonuçlanırsa İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılan iş teklifinde pozisyonla ilgili tüm bilgiler adaya verilmektedir. İşe alım sürecine dahil olan tüm adaylara başvurularıyla ilgili geri dönüş yapılmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*