Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi Personel Hakları

Kocaeli Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kocaeli iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Kocaeli, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. Kocaeli Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

Kocaeli Belediyesi Hakkında

Kocaeli Belediyesi Kocaeli il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Kocaeli Belediyesinin mevcut belediye Başkanı Tahir BÜYÜKAKIN dır.

Kocaeli nüfusu bir önceki yıla göre 36.183 artmıştır.

Kocaeli nüfusu 2021 yılına göre 2.033.441‘dir.

Bu nüfus, 1.027.775 erkek ve 1.005.666 kadından oluşmaktadır.
Yüzde olarak ise: %50,54 erkek, %49,46 kadındır.

Kocaeli Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Kocaeli Belediyesi, Kocaeli ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. Kocaeli ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Kocaeli Belediyesi Çalışma Koşulları

Kocaeli Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik yemek Molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

Kocaeli Belediyesi Sosyal Olanaklar

Hak-İş sendikası ile Kocaeli Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında toplu iş sözleşmesi imzalanmış ve bu sözleşme sonrası belediye personelleri birçok yan hakkı kazanmıştır.

Kocaeli Belediyesi Personel Sendikal Hakları

Kocaeli Belediyesi sendikal haklar şunlardır;

 • Kocaeli Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
 • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
 • Kocaeli Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.
 • Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

Kocaeli’nin İlçeleri

 •  Kandıra
 • Derince
 • Gebze
 • İzmit
 • Dilovas
 • Körfez
 • İzmit
 • Kartepe
 • Başiskele
 • Gölcük
 • Karamürsel

Daha fazla Kocaeli iş ilanı için Tıklayınız.

15 yorum

 1. Merhaba yaşım 28 vinç operatörüyüm yapıyorum koaskerlik sorunum yok Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde çalışmak istiyorum ayrıca Forklift ve Kepçe ehliyetlerine sahibim (E+Gibi) 0531 102 84 43

 2. Belediyeye başvuru yaptım ama alım yokmuş. Bu sitenin adını verdiğimde bu tür sitelere inanmayın dolandırıcı siteleri işkura bildiyirozu 30bin tl ceza yiyecekler dediler.

 3. Kocaeli Karamürsel’de ikamet etmekteyim.İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum.15 yıldır öğretmenlik yapmaktayım.Ancak sosyolog olarak çalışmak ve bu konuda uzman olarak yardımcı olmak istiyorum.Bünyenizde çalışmak ve tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim…

 4. Kartepe/KOCAELİ’de ikamet etmekteyim. 2004 Yılında Erciyes Üniversitesi Makina Mühendisliğinden mezun oldum ve yaklaşık 10 yıldır özel sektör tecrübesine sahibim, bu tecrübemi sizlerle paylaşmak isterim. Bölümüm ile ilgili olarak yapılacak personel alımımnda bilgilendirmenizi rica ederim. 5054001738 Muhammet KOÇAK

 5. Merhaba; Kimyagerim 5 yıldır özel sektörde AR-GE ve üretim sorumlusuyum.Ailemin de bursa da ikamet etmesinden dolayı bünyenizde bana uygun pozisyonlarda çalışmak istiyorum.olumlu yada olumsuz dönerseniz sevinirim.

 6. 16 yıl demirdorama işinde calıstım 3 yıl makina motor ehliyetiyle gemilerde fitter olarak görev yaptım 3 yıl gemi sanayinde montaj ve kaynak usta basılıgı yaptım yasım 24 askerlik sorunum yok

 7. Selamün aleyküm sayın başkanım ben Mehmet Gürsoy tarsustan yazıyorum şuan işsizim metal kaynak ustasıyım gazaltı elektrik kaynak ustasıyım işarıyorum işe çok ihtiyacım var boya işinden anlıyorum 05438545075 yurt dışı yurt içi engelimyok işe ihtiyacım var saygılarımla selamlıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*