Albaraka Türk İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Albaraka Türk İş Başvuru Formu

Albaraka Türk, Türkiye’nin önde gelen ticari ve İslami bankalarından biridir. Banka, müşterilerine uygun ve karlı finansal ürünler sunmak için çalışır. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, bankanın resmi web sitesinde yer alan “İş İlanları” bölümünde bulunan ilanlara göz atabilir ve uygun pozisyonlar için başvuru yapabilir. Başvuru yapmadan önce, bankanın misyon ve vizyonunu, kariyer fırsatlarını ve iş kültürelini incelemek de adaylar için faydalı olabilir. Albaraka Türk, başvuru sahibinin eğitim düzeyine, deneyimine ve becerilerine göre farklı pozisyonlar sunabilir ve kariyer yolculuğunda yardımcı olabilir.

İşe Alma Süreci

Albaraka Türk’e yardımcı personel pozisyonu haricindeki iş başvurularında şu özellikler aranmaktadır.

  • Üniversite mezunu olmak. (Bankacılık ile ilgili bölüm.)
  • 28 yaşını aşmamış olmak.
  • Askerlikle ilişiği olmamak. (erkek adaylar için)

Bu özelliklere sahip olan adaylar, personel ihtiyacı olduğu zaman, sınava alınırlar ve sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Mülakat sonucuna göre adaylar talep ettikleri pozisyonun özelliklerine göre değerlendirilirler.

Eğitim İmkânları

Albaraka Türk’te çalışmaya başlayan her personel öncelikle Bankamızı tanımaya yönelik eğitim programlarına tâbi tutulurlar. Sonraki dönemlerde ise meslekî ve teknik bilgilerin verildiği eğitim programlarına yönlendirilirler.

Eğitim programlarının içeriği, personelin sorumluluğu ve kariyer planlaması dikkate alınarak belirlenmektedir.

Kariyer İmkânları

Albaraka Türk’te Personel Yönetmeliği’nde ve Terfi Prosedüründe belirtilen bulunulan unvandaki bekleme sürelerini dolduran her personel terfi sınavlarına katılabilir. Terfi Sisteminde; açılan yazılı ve sözlü sınavda başarılı olmak, performans değerlendirmelerinde başarılı bulunmak, disiplin yönünden terfi ye engel herhangi bir durumu olmamak şartları aranmaktadır. Ayrıca personelin aldığı eğitimler de terfilerde göz önünde bulundurulmaktadır.

Sosyal İmkanlar

Personelimiz arasında dostlukların pekişmesi ve takım ruhunun gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları düzenlenmektedir.

Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

1 yorum

  1. Slm ankarada ikamet ediyorum kamu kurumlarında ve bankalarda aktif olarak çalıştım şubem kapandı işsiz kaldım Temizlik büro elemanı çaycı şoförlük güvenlik görevlisi olarak sizinle çalışmaktan onur duyarım
    Cv atabilirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*