Kırklareli Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

kırklareli-belediyesi

Kırklareli Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Kırklareli Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Kırklareli Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kırklareli Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kırklareli Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kırklareli Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Kırklareli Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı ilçeler
Babaeski · Demirköy · Kofçaz · Lüleburgaz · Pehlivanköy · Pınarhisar · Vize

Kırklareli Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.kirklareli.bel.tr/site/index.php bağlantısından takip edebilirsiniz.

2 yorum

  1. slm ben zonguldak alaplı ilçesinde çay ve temizlik işindeydim 5 senedir şu an çıkmak zorundaydım memleketim kırklarei olduğu için dönmek zorundaydım ama benim işe çok ihtiyacım var bana yardımcı olursanız çok memnun olurum sizlere hayırlı işler çok sgl

  2. Slm belediye calısanları ön lisans mezunuyum çalışmaya cok ihtiyacım var Sayın belediye başkanımız ilginize değerlendirmeye alırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*