Kayseri Park Avm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kayseri-park-avm-is-ilanlari

Kayseri Park Avm İş Başvuru Formu

Kayseri Park Avm İş Başvurusu yaparak Kayseri Park Avm’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kayseri Park Avm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kapılarını 2006 yılında açan Orta Anadolu’nun en gözde Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kayseri Park, açıldığı günden bu yana Kayserilileri alışveriş, eğlence ve kültür aktiviteleriyle buluşturuyor. Sunduğu farklı alternatiflerle tam bir ‘yaşam merkezi’ olan Kayseri Park, marka karması içinde ünlü Türk ve Dünya markalarını barındırıyor.

Artaş İnşaat grubu yatırımlarından biri olan Kayseri Park, 64.000 metrekarelik toplam kapalı alan içerisinde 27.000 metrekare kiralanabilir alan ile;her tarza, her yaşa ve beğeniye hitap edebilen Vakko, W Collection, Mango, Benetton, Nike, Swatch, Kiğılı, Levi’s, Starbucks Coffee gibi ulusal ve uluslar arası 130 mağaza ile hizmet veriyor. Yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlayan Kayseri Park, aylık ortalama 700.000 ziyaretçi ağırlıyor. Kayseri Park’ın 2000 araç kapasiteli otoparkı ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Kayseri’de sosyal yaşamın bir numaralı adresi olan Kayseri Park’ta,işletmeciliği Mars Groupa bağlı Cinemaximum Sinemaları hizmet veriyor. 9 salonlu,1340 koltuk kapasiteli,tam donanımlı, ileri teknolojisiyle vizyon filmlerini maksimum konforda sunan Cinemaximum Sinemaları, özellikle hafta sonları Kayserililer için önemli eğlence alternatifi olarak öne çıkıyor. Kayseri Park fast food katındaki iç oturum alanları ve terası ile Türk ve Dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunarak her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor.

Kayseri Park’ta ziyaretçiler için her şey düşünülmüş. Bebek odasından,engelli ve yaşlılar için tekerlekli sandalyeye ve bebek arabasına kadar her türlü hizmetin bulunduğu Kayseri Park’ta,ziyaretçiler tüm günlerini neşe ve keyif içinde geçiriyor.

En iyi hizmet misyonunu üstlenen Kayseri Park, ziyaretçilerinin rahatı ve mutluluğu için çalışıyor. Kayseri Park yenilikçi ve ilerici bakış açısıyla yoluna devam ediyor. Uluslar arası kalite ve standartlarda faaliyetler gerçekleştirmeyi kendine öncelikle hedef edinen Kayseri Park, 4. yılında 10 milyon $’lık yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*