Hatay Prime Mall İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Hatay-Prime-Mall-is-ilanlari

Hatay Prime Mall İş Başvuru Formu

Hatay Prime Mall İş Başvurusu yaparak Hatay Prime Mall’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Hatay Prime Mall iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Prime Development’ın Türkiye’de gerçekleştirdiği ikinci proje olan Prime Mall Antakya 14 Ekim 2011 tarihinde hizmete girdi.

Prime Development, alışveriş merkezi projesi geliştirme ve yönetimi konularında 10 yıldan fazla uluslararası deneyime sahip; profesyonel ekibiyle tasarımı, işlevselliği, konforu, sosyal sorumluluğu ve çevreye duyarlılığı esas alan bir yaklaşımı benimsemektedir.

Perakende sektöründe, üstlendiği ve yürüttüğü projeleri başarıya ulaştıracak doğru ve yaratıcı çözümler üretmektedir. Proje geliştirme uzmanları, mimarlar, inşaat mühendisleri, kiralama ve finans uzmanları, alışveriş merkezi yönetimi ve pazarlaması konularında yetkin isimleri bir araya getiren kadrosuyla, başarılı projelere imza atmaktadır.

Geliştirip tamamladığı her alışveriş merkezinin yönetimini de üstlenen Prime Development, uzun yıllar cazibe merkezi olacak başarılı projeler için deneyimli ve güvenilir bir ortaklık teklif ediyor.

GLA 39.000 m²
Mağaza Sayısı: 130 mağaza – 4 kat
Otopark: 800 araç
Ana Kiracılar: Prestige Sinemaları, LCW, Hat-Mar, Boyner, Teknosa Playland, Bimeks, Tepe Home, Mudo, Koton, Meltem Mobilya, Starbuck’s

İletişim için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*