Kayalar Kimya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

kayalar-kimya

Kayalar Kimya personel alımı yapacak!

Kayalar Kimya iş başvurusu yaparak sizde Kayalar Kimya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kayalar Kimya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kayalar Kimya eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kayalar Kimya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1976 yılında Yılmaz Kayalar tarafından kurularak, 1979’da kendi markasıyla vernik üretimine başlayan Genç Ahşap Koruma Sistemleri, bugün sektör lideri olarak Kayalar Kimya’nın amiral gemisi konumunda bulunmaktadır.

Üretim yapmaya başladığı günden bu yana yenilikçi anlayışı ile kalite ve yeni teknolojilere önem veren vizyonuyla istikrarlı bir büyüme grafiği çizen Genç, 2002 yılından bu yana Avrupa’dan aldığı know-how’ı Ar-Ge yapısına entegre ederek, Türkiye’nin mobilya vernik ve boyaları üretiminde en büyük ve en ileri teknolojiye sahip tesislerinde, Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır. Şu anda Türkiye pazarında %23 lük bir payla lider konumdadır.

Bayi ağı ve güçlü satış kanallarıyla Türkiye’nin her köşesine ulaşan Kayalar Kimya, aynı zamanda 42 ülkeye ihracat yapmaktadır. Uluslararası normlara sahip ürünleri ile Rusya, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa ülkelerine ihracat gerçekleştiren Genç Ahşap Koruma Sistemleri, 2008 yılında mobilya pazarının en gelişmiş ülkelerinden olan İspanya’da merkez ofis açarak sektöründe bir ilke imza atmıştır.

Ar-Ge Laboratuvarı

Mobilya boya ve vernik üretimini geliştirmek amacıyla son teknoloji ekipmanlarla donatılan 1000 m2’lik Ar-Ge laboratuvarında, uzman ve deneyimli Ar-Ge çalışanlarımız, sektördeki yeni teknolojileri takip ederek maksimum kaliteyi oluşturmakta ve yeni Ar-Ge çalışmaları sayesinde ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.

Eleman Seçme ve Yerleştirme

Sahip olduğunuz kişisel yeteneklere, özel becerilere ve uzmanlık alanınıza göre size uygun olan işlere başvurmanız, seçme ve yerleştirme sürecinin daha sağlıklı yürütülmesini sağlayacaktır.

İşe alım sürecimiz,Şirket bünyesindeki Bölümlerinden personel talep edilmesi ile başlar.

Pozisyona uygun belirlemiş yetkinliklere sahip adaylar için şirket başvuru havuzumuz incelenir ve /veya ilan verilerek başvurular alınır.

Ön görüşmeye alınan adaylardan uygun bulunan adaylar ikinci görüşme için İnsan Kaynakları & Kalite Müdürlüğü ve bölüm Müdürü ile mülakata alınır.

Sürecimiz tamamlandığında görüşmeye davet ettiğimiz tüm adaylara olumlu – olumsuz geri bildirim yapılır.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*