Emko Elektronik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

emko-elektronik-is-basvurusu

Emko Elektronik personel alımı yapacak!

Emko Elektronik iş başvurusu yaparak sizde Emko Elektronik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Emko Elektronik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Emko Elektronik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Emko Elektronik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Müşteri odaklı yaklaşım ile ürün fonksiyonelliğine ve kalitesine birinci derecede önem verilerek, programlanabilir çok fonksiyonlu proses kontrol cihazlarının, sayıcıların, zaman rölelerinin, termokupl ve termorezistansların; jeneratör kontrol cihazlarının, otomatik transfer paneli ve manuel keystart cihazlarının tasarımı, üretimi gerçekleştirilmektedir.

Sunmuş olduğumuz ürün çeşitlerimiz ve hizmetlerimiz ile; tekstil, gıda, cam, otomotiv, kimya, demir-çelik, makine imalatı, enerji ve diğer sektörlerin otomasyon ve proses kontrol malzemeleri ve hizmetleri konularında gereksinimlerine cevap vermektedir.

TS ISO EN 9001 Kalite Sistem Belgesine sahip olan firmamızda yönetim tarafından yayınlanmış olan kalite politikası ve prosedürler ile; tasarım-üretim-servis faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetinin eksiksiz sağlanabilmesi garanti altına alınmıştır. Aynı zamanda, yeni tasarım ürünlere firmamız bünyesindeki test laborotuvarında EMI, ESD, EFT, PQF, Surge, LVD ve Çevre şartları testleri uygulanarak; “CE markası” kapsamındaki direktiflere uygun kontrol cihazlarının tasarım ve üretimi gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda profesyonel deneyim edinilen tasarım konuları:

– Endüstriyel standartlara uygun proses ölçü ve kontrol cihazları,

– Sıcaklık, basınç, ağırlık, debi, seviye, hız, adet, zaman, gerilim, akım vb. proses parametrelerinin ölçülmesi, dönüştürülmesi ve kontrol edilmesi,

– Sıcaklık sensörleri, termokupl ve termorezistanslar,

– Jeneratör koruma ve kontrol cihazları, otomatik transfer paneli ve manuel keystart cihazları.

Emko Elektronik İnsan Kaynakları Politikası

Emko Elektronik, kaliteye verdiği önem, güven ve başarı ilkelerinin hakim olduğu kurum imajını, tecrübesiyle birleştirerek yıllardır ilkelerinden ödün vermeden  geleceğe taşımaktadır. Firma, sahip olduğu bilgi birikimi, ürettiği ve geliştirdiği cihazları ile sektörde hak ettiği yeri almıştır.

Emko Elektronik stratejik hedefleri doğrultusunda, nitelikli beyin gücünün teminine, insan odaklı yönetim anlayışı ile çalışanların gelişimine, yeteneklerinin yönetilmesine, motivasyonlarını yüksek tutmaya; aynı zamanda inovasyona inanan bir firma olarak, küreselleşen dünya ekonomisi ve değişen dünya koşullarında sürekli gelişen bir organizasyon olmaya, kurum kültürünü ve kalite anlayışını yaşatmaya dayalı bir insan kaynakları planlamasına inanmaktadır.

Emko Elektronik şeffaf ve açık yönetim anlayışı ile, şirket kültürünü, kalite politikasını ve temel ilkelerini tüm çalışanlarıyla geleceğe taşımaktadır.

Başvuru için tıklayınız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*