Kartonsan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kartonsan

Kartonsan İş Başvuru Formu

Kartonsan İş Başvurusu yaparak Kartonsan’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kartonsan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Avrupa’nın 5. büyük üreticisi

Avrupa’nın 5. büyük kuşeli karton üreticisi olan Kartonsan, Türkiye kuşeli karton piyasasının değişmez lideridir.

Ülkemiz kuşeli karton piyasasında %37’lik payı olan Kartonsan’ın ürünleri Türkiye’nin yanı sıra ana ihraç pazarlarını oluşturan Ukrayna, Bulgaristan, İspanya, Romanya, Mısır, İtalya gibi farklı ülkelerde tüketicilerle buluşmaktadır.

İŞE ALMA

Kartonsan’da mevcut özgeçmiş havuzundan ve/veya ilan sonucu yapılan başvurular içinden insan kaynakları ve kalite sistemleri departmanı tarafından ön görüşme için seçilen adaylarla görüşülerek ikinci görüşmeye çağırılacak adaylar belirlenir. İkinci görüşme ilgili departman tarafından yapılır. Uygun görülen aday/adaylar üçüncü görüşmeye davet edilerek ücret, sosyal haklar ve iş tanımı hakkında son görüşme yapılır.

İşe alımına karar verilen aday/adaylara gerekli işe alım evrakları bildirilerek tamamlaması istenir.

İş başvurusu uygun görülmeyen adaylara yazılı olarak geri bildirim yapılır. 

ORYANTASYON
Kartonsan’da işbaşı yapan kişi için çalışacağı işe uygun oryantasyon programı insan kaynakları ve kalite sistemleri departmanı tarafından yapılır ve ilgili departman müdürü tarafından gözlemlenir. Oryantasyon programı sonrası işbaşı yapan kişinin 2 aylık deneme süresi içinde performansı izlenir. Deneme süresi sonunda çalışması uygun görülen kişi/kişiler için iş akdi yapılır.

EĞİTİM VE GELİŞTİRME
Kartonsan’da her yıl sonunda, bir sonraki yıl için çalışan eğitim talepleri ilgili departman müdürü tarafından insan kaynakları ve kalite sistemleri departmanına bildirilir. İnsan kaynakları ve kalite sistemleri departmanı tarafından, eğitim talepleri mali boyutu ve zaman planı ile birlikte Genel Müdür onayına sunulur. Onaylanan eğitimler yıl içinde plan dahilinde gerçekleştirilir. Eğitim performansı her eğitim için eğitimin türüne göre belirlenerek ölçümlenir.

İŞ BAŞVURULARI
Kartonsan’da tüm departmanlar için oluşturulmuş norm kadro tablosu mevcut olup, norm kadro durumu departmanlar bazında yıllık olarak gözden geçirilir. Eksik kadrolar ve/veya şartlar gereği norm kadro değişiklikleri ilgili departman müdürleri tarafından insan kaynakları departmanına iletilir. Değerlendirmeler sonrası, mevcut/güncellenmiş norm kadro tablosuna göre personel alımı yapılır.

Kartonsan’a iş başvurularınız için İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Departmanı’na 
e-posta veya faks yoluyla özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

İletişim için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*