Karland İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

karland

Karland İş Başvuru Formu

Karland İş Başvurusu yaparak Karland’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Karland iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sektörün öncü kuruluşlarından Kıraça Holding’in bir üyesi olan Karland, 1999 yılında kurulmuştur. Otomotiv yenileme pazarının en güçlü ve kurumsal şirketi haline gelen Karland,  uluslararası düzeyde kalitesi belgelenmiş ürünleri Türk Pazarına sunarak sektörde   güç ve güvenin simgesi haline gelmiştir.

İş modeliyle, proses yaklaşımıyla, bilgiye dayalı kararlarıyla ve ilkeli hareket tarzıyla sektörü şekillendirebilecek bir yönetim anlayışında hareket eden Karland, satıcı rolünün çok ötesine giderek; müşterisinin ihtiyaçlarını analiz edip doğru zamanda doğru ürünle, doğru fiyatla, doğru yerde olmayı hedeflemiştir.

Karland, sektörün Avrupa’daki en büyük şirketlerini biraraya getiren Temot International’ın Türkiye’deki tek ortağıdır. Bu sayede dünyadaki gelişmeleri takip etmekte ve önemli deneyimlere sahip olmaktadır. Birliğe ortak diğer şirketlerle iş birlikleri yapmakta ve Türk pazarına dünya çapında hizmet veren markaları getirmektedir. Karland, Yenileme Pazarı Derneği (YPG)’nin üyesi olarak Brüksel merkezli FIGIEFA (Uluslararası Otomotiv Yenileme Pazarı Distribütörleri Federasyonu)’da temsil edilmektedir.

Karland, 15.000 m2’lik geniş deposu, geniş ürün referansı ve Türkiye’ye yayılmış geniş distribütör ağı ile hizmetlerine değer ekleyerek sektöre yatırım yapmaya ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Sektörün nabzını tutmak ve müşterisini en iyi şekilde anlamak için, İstanbul Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde “Karland Maslak Satış Noktası” adıyla ilk perakende noktasını açmıştır.

İnsan Kaynakları

Kurumsal sosyal sorumluluklarının bilincinde olan ve en değerli kaynağı ‘’İnsan’’ ın iş yaşamındaki memnuniyetini ilke edinen ekibimizin hedefi;

  • Nitelik ve ihtiyaçlara göre doğru işe doğru kişiyi yerleştirerek,
  • Çalışanlarımıza sürekli eğitim ve kendini geliştirme ortamının sağlayarak,
  • Bireylerin kariyerlerinin organizasyonun ihtiyaçları doğrultusunda sistematik olarak planlayıp geliştirerek,
  • Adil ücretlendirme ve ödüllendirme uygulayarak,
  • Performansı adil ve bilimsel yöntemlerle değerlendirip, bireye performansıyla ilgili geri bildirimde bulunarak,
  • Çalışanlarımızın iş motivasyonunu arttırmak için gereken tüm çalışmaları yaparak,
  • Uluslararası platformda kabul görmüş modern İnsan Kaynakları uygulamalarını ve gerekli entegre sistemleri hayata geçirerek,

işgücü tarafından en çok çalışılmak istenilen firma olmaktır.

Profilimiz

Çalışan profilimiz, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, şirkete bağlılığı ve motivasyonu yüksek, öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli bir ekipten oluşmaktadır.

Başvuru formu için tıklayın.

Buradan açık pozisyonlara başvurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*