Kanatlı Avm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

kanatli-avm-is-basvurusu

Kanatlı Avm İş Başvuru Formu

Kanatlı Avm İş Başvurusu yaparak Kanatlı Avm’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kanatlı Avm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Değerli Misafirimiz Kanatlı’ya Hoş Geldiniz,

Alışveriş merkezimizin amacı; siz değerli misafirlerimizi ağırlarken alışverişi ve eğlenceyi birlikte sunarak keyifli anlar yaşatmak ve bizimle vakit geçirdiğiniz her an evinizdeki kadar rahat ve güvenilir bir ortamda huzur içinde hizmet almanıza yardımcı olmaktır. Bu amaçla tüm ekibimiz kurumsal hizmet yapısı anlayışıyla siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayıp en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Kanatlı Alışveriş Merkezimizin kurumsal yapısı, kuruluşu ve kapsamı hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri kısaca sizinle paylaşmak istiyorum:

“Dün… “Eskişehir’in en kaliteli ununu üreten Kanatlı markasıydı.” Bugün Eskişehir’lilerin hayatını kolaylaştıran ve aynı zamanda eğlence ortamı sunan bir yaşam merkezi haline geldi. Şubat 2007’de Eskişehir’in ilk alışveriş merkezi olarak kapılarını açan Kanatlı Alışveriş Merkezi, tarihi eser olarak değerlendirilen otantik mimari yapısı ile Eskişehir’in merkezinde yerini aldı. Kanatlı Alışveriş Merkezi’nin bulunduğu alan 1922 yılından bu yana Kanatlı ailesine ait olup; başlangıçta un fabrikası olarak kurulmuştur. Kanatlı Alışveriş Merkezi inşaatı Kasım 2005’te başlatılmış, 07 Şubat 2007 tarihinde Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Sn. Abdüllatif Şener tarafından hizmete açılmıştır. Açıldığı gün 57 bin kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Açıldığı günden bu yana müşterilerini kazançlı ve keyifli alıverişi eğlence ile buluşturan Kanatlı AVM, Eskişehir’in kalkınması için de birçok sosyal sorumluluk ve kültürel organizasyona da imza atmıştır. Kanatlı Alışveriş Merkezi ziyaretçi sayısını her gün arttırarak kendi alanında bir marka olmaya devam etmektedir. Misafirlerimiz alışverişin yanı sıra, hayatı kolaylaştıran ve eğlendiren keyifli dakikalar yaşamaktadır. Sunduğumuz hizmet hazır giyimden elektroniğe, marketten spor giyime, aksesuardan eğlenceye, yemek seçeneklerinden sıcak ve soğuk içeceklere kadar birçok farklı kategoride hizmet vermektedir.”

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*