İnterTech İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

intertech_logo

İnterTech İş Başvuru Formu

İnterTech İş Başvurusu yaparak İnterTech’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İnterTech iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Misyon

Müşterilerine, onların iş ihtiyaçlarını doğru ve eksiksiz anlayarak, katma değer sağlayan BT çözüm ve hizmetlerini, en yeni teknolojileri kullanan ve rekabet avantajı sağlayan hız, kalite ve maliyet ile sunmak.

Vizyon

Uluslararası pazarda çözüm ve hizmet üreten BT firmaları arasında yükselen pozisyonunu korurken, benzerleri ve takipçileri arasında fark yaratmaya devam ederek zirvedeki yerini almak.

Kariyer

Sahip olduğu ulusal ve uluslararası ödüllerle, kurum içindeki eşsiz dayanışmasını ve hiç bir engel tanımayacağını tüm sektöre kanıtlamış olan Intertech, gücünü aile bireyleri gibi gördüğü uzman çalışanları ve deneyimli yönetici kadrosundan almaktadır.

Deneyimli profesyonellerin yanı sıra yeni mezunlara da iş ve kariyer planlaması olanağı sunan Intertech İnsan Kaynakları Yönetimi, şirketin sektördeki rakipsiz pozisyonunu insana verilen değerle açıklamaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*