HP İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

hp-logo

HP İş Başvuru Formu

HP İş Başvurusu yaparak HP’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda HP iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İK UYGULAMALARIMIZ

Performans Yönetimi: Şirket bünyesinde tüm çalışanlar için etkin bireysel gelişim ve toplu öğrenme planları, iş ve performans değerlendirmeleri ve bu değerlendirmeler doğrultusunda ücret, sosyal haklar ve ödüllendirme uygulamalarını içeren ve sürekli gelişimi hedefleyen performans yönetimi sistemi uygulanmaktadır.

Gelişim Planlaması: Her yıl performans değerlendirme ve planlama sürecinin bir parçası olarak her çalışanın önümüzdeki bir yıllık dönem içinde gelişme sahaları yöneticisi ile birlikte belirlenmektedir. Gelişim planları yöneticiler tarafından İnsan Kaynakları birimi ile paylaşılır ve buna bağlı olarak çalışanın yıllık eğitim planı oluşturulur.

Şirket İçi Yetenek Yönetimi: HP’nin global Yetenek Yönetimi programı kapsamında performansı ve potansiyeli yüksek olan çalışanların yetenek ve potansiyelleri özel olarak değerlendirilmekte ve özel gelişim ve liderlik programları ile desteklenmektedir.

Sağlanan Sosyal Olanaklar: Tüm şirket çalışanlarını ve aile bireylerini kapsayan özel sağlık sigortası, özel göz ve diş sağlığı yardımları, tüm çalışanları kapsayan özel hayat sigortası, bireysel emeklilik grup poliçeleri, check-up ve fitness desteği, yemek kuponları ve ulaşım servis olanakları vardır.

Sosyal Etkinlikler: Tüm şirket çalışanlarının ve aile bireylerinin oluşturduğu “HPClub”, şirket çalışanları ve aileleri arasında sosyal dayanışma ve yardımlaşma sağlamakta ve çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler düzenlemektedir.

İzin Politikası: 1-5 sene için 18 gün, 5-15 sene için 21 gün, 15 yıldan sonra ise 27 gün şeklinde uygulanmaktadır.

Kalite Güvence Sistemi: Şirket faaliyetleri ve organizasyonunun tümü için IS09001 kalite güvence sistemi uygulanmaktadır. Kalite güvence ve geliştirme faaliyetleri, her bir bölümden temsilcilerin yer aldığı Kalite Liderlik Takımı tarafından yürütülmektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*