Gürsaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

gürsaş

Gürsaş İş Başvuru Formu

Gürsaş İş Başvurusu yaparak Gürsaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Gürsaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Firmamız 1981 yılı başında şahıs firması olarak, GÜRSAŞ GENEL ÜRETİM SANAYİİ ünvanıyla kurulmuştur. Başlangıçda ünvanına uygun olarak değişik konularda üretim yapmış olup, 1982 yılları sonunda üretim konusu, Elektronik sektöründe cihaz kutularının yetersizliği farkedilerek saptanmıştır. Önceleri amplikatör üreten firmalarla çalışmış bir süre sonrada ülkemizde endüstriyel elektroniğin yaygınlaşmasıyla değişik sektörlere hitap eder duruma gelmiştir.

30 yıldan fazladır hizmetinizde olan GÜRSAŞ şimdi müşterilerine daha kaliteli ve geniş hizmet verebilmek için yep yeni teknoloji ve sıradışı çözümleri ile karşınızda. 

Telekom, Network, GSM, Fiber, ODF, ADSL, server kabineri, kablolama ve datacenter, güvenlik sistemleri ve askeriye projelerinde gösterdiğimiz sıradışı çözüm üretme yeteneğimizin en önemli göstergesi referanslarımız ve başarı ile üstlenilen projelerimizdir. 

Bu güvence ile üretimimizi bir adım ileriye götürdük ve tüm dünyaya açıldık. 

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*