Goldmaster İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

goldmaster

Goldmaster İş Başvuru Formu

Goldmaster İş Başvurusu yaparak Goldmaster’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Goldmaster iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri izleyip, bu gelişim ve teknolojileri 38 yıldır elektronik sektörüne taşıyan GoldMaster, kaliteden ödün vermeyerek tüketiciye en kullanışlı, anlaşılır ve modern ürünler sunuyor.

GoldMaster, yaptığı doğru yatırımlarla, Türkiye’nin her yerinde kurmuş olduğu 500’ün üzerinde servis noktasıyla tüketicilere yakın olarak her zaman daha iyi servis hizmeti ve kalitesi için uğraş veriyor.

GoldMaster, Türkiye’nin her yerinde uydu alıcısı ve elektronik sektöründe herkes tarafından bilinen ve güvenilen bir marka olarak Türkiye’de ve Dünya’da ilk niteliği taşıyan yenilikçi ürünleri ve ürün gruplarındaki zengin ürün çeşidi ile varlığını sürdürüyor.

GoldMaster grubu üretim ve Ar-Ge gücüyle tüketici elektroniği alanındaki dünyanın en ileri teknolojilerini büyük bir hızla ve birçok uluslararası markanın bir adım önüne geçerek Türkiye’de ve Dünya’da tüketicilere sunuyor.

Teknoloji trendlerini yakından takip ederken, global üretim standartlarında hizmet veren ve ürünlerini; yenilikçi, lider ve tasarım felsefesiyle oluşturup kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile müşterilerine sunan Türkiye’nin öncü elektronik markası GoldMaster çatısı altında yaklaşık 4000 satış noktası bulunuyor.

İŞE ALIM SÜRECİ

Goldmaster işe alım süreci CV’nizin bize ulaşması ile birlikte, başvuru süreciniz başlamış demektir. Goldmaster işe alım sürecinde temal amaç, kurumun değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda doğru işe doğru bireyi seçmek, pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere ve yeterliliklere sahip adayları kuruma kazandırmaktır. Duyurulan boş pozisyonlara başvuru yapabileceğiniz gibi, ilerde oluşacak pozisyonlarda da değerlendirilmek “Genel Başvuru” da yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Tarih               Pozisyon                   Şehir/Ülke              Firma Adı

07.06.2014   LED ÜRETİM ELEMANI İstanbul(Avr.) Kale Elektronik Dış Tica..
07.06.2014   PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) GoldMaster
07.06.2014   SHOWROOM SATIŞ ELEMANI İstanbul(Avr.) Kale Elektronik Dış Tica..
07.06.2014   Grafik Tasarımcı İstanbul(Avr.) GoldMaster
07.06.2014   İthalat Muhasebesi Elemanı İstanbul(Avr.) Kale Elektronik Dış Tica..
07.06.2014   İTHALAT ELEMANI İstanbul(Avr.) GoldMaster
07.06.2014   Personel Özlük İşleri Elemanı İstanbul(Avr.) GoldMaster

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*