Finans Emeklilik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Finans-Emeklilik-logo

Finans Emeklilik İş Başvuru Formu

Finans Emeklilik İş Başvurusu yaparak Finans Emeklilik’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Finans Emeklilik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Asıl kaynağımız olan çalışanlarımızın Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin çalışanı olmaktan gurur duyacağı ortam ve koşulları sağlamak, insan kaynakları uygulamalarımızın temel yaklaşımıdır.

Bu doğrultuda, çalışanlarımız fikir ve önerilerini paylaşımcı bir ortamda iletme imkanı bulurlar. Sektör içinde rekabetçi ücretlendirme yaklaşımımız, adil ödüllendirme sistemimiz, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini destekleyen eğitimlerimiz ile şirketine bağlı, başarı odaklı, öğrenmeye açık, takım bilincine sahip, katılımcı ve gelişime açık çalışanların oluşturduğu ortamı sağlarız.

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş. çalışanlarını sosyal ortamlarda bir araya getirmeyi ve bireyler arası iletişimi iş dışında da güçlendirmeyi esas alır.

İnsan Kaynakları Uygulamamız

Çalışanlarımızın şirketimizin başarısının temeli olduğu inancıyla;

– adayların mevcut nitelikleri ile şirket ihtiyaçlarının örtüştüğü işe alım politikasını izleyerek;

-çalışanlar arasında adaletli yaklaşımın egemen olduğu,

-performansın sağlıklı ölçüldüğü ve performans değerlendirmesinin sonuçlarına göre, eğitim, kariyer yönetimi ve ödüllendirme uygulamalarının devreye alındığı,

-kariyer gelişimlerine fırsat veren, iletişime açık, işbirlikçi bir çalışma ortamı yaratmak, insan kaynakları yaklaşımımızın temelini oluşturur.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*