Cargill İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

cargill_logo

Cargill İş Başvuru Formu

Cargill İş Başvurusu yaparak Cargill’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Cargill iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şirket Kültürümüz

Kariyer fırsatlarımız da iş alanlarımız kadar geniş ölçeklidir. Cargill’de muhasebeden gıda teknolojilerine, mühendislikten insan kaynaklarına kadar mutlaka ilgi alanınıza ve hedefinize uygun bir pozisyon bulabilirsiniz. Hedefimiz, çalıştığımız alanlarda en iyi fikirleri sunmaya kendini adamış, hayal gücü yüksek vevizyon sahibi kişilerle birlikte çalışmaktır.

Neden Cargill?

İnsanlar Cargill’de çalışmayı birçok sebepten tercih ediyorlar. Bazıları yöneticilerinden gördükleri saygının önemli olduğunu, bazıları Cargill’in sosyal sorumluluk projelerine katılım ve fark yaratabilme fırsatına değer verdiklerini, bazıları da her gün kendileri olup bunun karşılığında ödüllendirildikleri için memnun olduklarını belirtiyorlar.

İşveren Olarak Cargill

Cargill, farklılıklara değer verme, tüm bireylere saygı gösterme ve herkese aynı ciddiyetle yaklaşma konularında kararlılık gösteren bir şirkettir. Bu kararlılık, şirketin ırk, renk, din, cinsiyet, etnik köken veya yaş ayrımı yapmadan, tüm yetkin kişilere eşit çalışma fırsatı tanıma politikası ile desteklenmektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finansal Analist İstanbul(Asya) Cargill Türkiye
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Cargill Türkiye
Sales Executive İstanbul(Asya) Cargill Türkiye
Kredi Analisti İstanbul(Asya) Cargill Türkiye
MERCHANT İstanbul(Asya) Cargill Türkiye

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

3 yorum

  1. 16 yıldır Novartis ilaçta çalıştım hijyen ve steril alanda bitmiş üründe çalıştım sizinle çalışmak istiyorum.0536 392 12 69 orhangazi olursa daha iyi olur saygılar

  2. ben 1979 zonguldak doumluyum 2012 2023 ylllar arasnda krpat as fabrikasnda cnc opr olarak çaltm 2008 2011 yllar arasnda orda otomotivde uretim opr olarak çalstim 2005 2007yillari arasinda ermaksan makina fabrikasinda frezeci olarak calistim suan issizim sizden yardimlqrinizi bekliyorum telefon numaram 0543 844 03 18 0545 596 43 07 Telefonlarinizi bekliyorum saygilarimla hayirli aksamlar size

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*