Ferrero İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Ferrero İş Başvuru Formu

Bizler biliyoruz ki gencinden yaşlısına milyonlarca kişi ürünlerimizi severek tüketiyor. Birlikte büyüdüğünüz markaları yaratan, her şeyin ötesinde yeniliği ve inovasyonu ödüllendiren bir ekibin parçası olduğunuzu hayal edin. İşte bu Ferrero’da mümkün. Nesiller boyu devam eden aynı duygular, tutku ve değerler.

Biz, Ferrero’da değerlerimizi her zaman benimseyen ve şirket kimliğimizi yansıtan insanlar arayışındayız. Çalışanlarımız, dinamik ve küresel bir ortamda kendilerini en iyi şekilde ifade ederek yolculuğumuza ortak oluyorlar. Bunun karşılığında, tüketicilerimizin kalbini kazanırken aynı zamanda hem kişisel hem de profesyonel olarak kendilerini geliştirme fırsatını yakalıyorlar.

Ferrero, tüm çalışanların memnuniyetle karşılandıkları ve takdir edildikleri ve aynı fırsatlara sahip oldukları çeşitli ve kapsayıcı bir kültür inşa etmeye kararlıdır. Tüm çalışanlarımızın kendi yollarında eşit yetenekte olduklarına inanıyoruz. Çalışanlarızın merakını ve doğal yeteneklerini beslerken, onlara nesilden nesile, kişisel ve profesyonel olarak başarılı olma yollarını sağlayarak Ferrero’da yolculuklarına devam etmelerini sağlıyoruz. Yeteneklerimizin çeşitliliği, çalışma ortamımızı çok kültürlü, yenilikçi ve son derece ödüllendirici kılan şeydir.

Niçin Ferrero?

Ferrero’da çalışanlarımız kariyerleri boyunca kendi potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilmeleri için global eğitim programları, özel görevlendirmeler ve farklı fırsatlar ile desteklenir. Bu nedenle, bizler de markalarımızı benimseyen, iş birliğine hevesli, değerlerimizi paylaşmaya ve seslerini duyurmaya istekli ve hırslı kişileri ailemize katma kararlılığıyla hareket ediyoruz.

Kariyer

Bizler, deneyim ve uzmanlıklarını, bizimle ve hızla değişen global organizasyonumuzla paylaşmaktan çekinmeyecek yetenekli kişiler arıyoruz. Bunun karşılığında, ailemize katılan kişilere, ürünleri nesillerdir sevilen, çalışanların kattıkları değere inandıkları ve herkese büyüme, başarıyı yakalama fırsatının verildiği bir şirkette kariyerini ilerletme şansı sunuyoruz. Bu size de güzel geliyorsa Ferrero’da iş fırsatlarını inceleyerek kariyer yolculuğunuzun ilk adımını atabilirsiniz

Sizler de hızla büyüyen ailemizin bir parçası olabilirsiniz. Öyle ki gerek öğrenci gerek yeni mezun gerekse deneyimli profesyoneller için özel kariyer fırsatları sunuyoruz. İşe alım süreçlerimizi ilgili kısmı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Staj İmkanları

Eğer öğrenciyseniz, Ferrero’nun staj fırsatlarına başvurarak birinci el bir deneyime adım atabilir, süreçlerin arka planını öğrenme şansını yakalayabilirsiniz. Böylelikle, bir eğitim olarak başlayan bu süreç, hızla kariyerinizin ilk adımı haline gelebilir!

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Veri Giriş OperatörüKocaeli
Başiskele

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*