Experteam Consulting İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

experteam-logo

Experteam Consulting İş Başvuru Formu

Experteam Consulting İş Başvurusu yaparak Experteam Consulting’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Experteam Consulting iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Neden Experteam?

 • Deneyim
  Experteam 2000 yılından bu yana kurumsal iş uygulamaları alanında projeler gerçekleştiriyor. Uzun yıllara dayanan birikim ve uzmanlığını, yeni gerçekleştirdiği projelere aktararak müşterilerinin hedef ve vizyonuna en uygun, en doğru ve hızlı çözümleri hayata geçiriyor.
 • Uzmanlık
  Experteam, danışmanlarının kendi alanlarındaki uzmanlık sertifikasyon süreçlerini tamamlayarak teknik yetkinliklerinin geliştirilmesini yakından takip ediyor. Aynı zamanda eğitimler ve proje deneyimlerinin ekip içinde paylaşımı ile uzmanlıklarını artırıyor.
 • Geniş kadro
  260’ın üzerinde danışman kadrosuyla geniş bir ürün portföyünde projeler gerçekleştiriyor. Müşterilerine uygun sektörel ve teknik deneyimlere sahip proje ekipleri ile hizmet sağlıyor. Experteam iyi eğitim almış, yeni mezun gençleri de bünyesine katarak onları eğitiyor, yetiştiriyor ve sektöre kazandırıyor.
 • Etkin proje yönetimi
  Experteam, projelerinde XPM Experteam Proje Yönetimi ve uygulama implementasyon metodolojisini temel alarak etkin şekilde uyguluyor. XPM’in sunduğu geniş yelpazeyi, müşterilerinin kurum kültürüne ve proje kapsamına en uygun olacak şekilde harmanlayarak proje yönetim süreçlerini şekillendiriyor. Sayısız projede kazanılmış deneyimiyle gerçekleştirdiği uygulama implementasyonları, sürüm yükseltimleri ve migration projelerine göre özelleştirdiği metodolojileri, projelerdeki başarısının temelini oluşturuyor.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

1 yorum

 1. 1977 izmir doğumluyum.1998-99 sümer tekstil ön muhasebe,sipariş,sekreterlik departmanlarında çalıştım.2000-2005 bp gaz tüp ve su bayii yönetici sekreterlik
  2005-2010 milangaz tüp ve su bayii yönetici sekreterlik .bim a.ş 22-07-2023 ten 31-10-2023 (stajer)kasiyer satış elemanı ön muhasebe,sekreterlik,fabrikalarda üretim elemanı yada boş olan departmanlarda istihdam edilmek istiyorum.başörtülü bir bayanım 3 çocuk annesiyim işe çok ihtiyacım var a.ö.f muhasebe-finansman 2.sınıf terk ingilizce,excel,word az derecede biliyorum olumlu yada olumsuz dönerseniz sevinirim.05432383217

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*