Eureko Sigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

eureko_sigorta

Eureko Sigorta İş Başvuru Formu

Eureko Sigorta İş Başvurusu yaparak Eureko Sigorta’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Eureko Sigorta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Eureko Sigorta, sigortacılık faaliyetlerine 1989’da Garanti Sigorta olarak başladı. Eureko B.V. ile Garanti Bankası arasında Mart 2007’de imzalanan ortaklık anlaşmasıyla şirketin hisselerinin yüzde 80’i Eureko B.V.’ye devredildi. Şirket, Ekim 2007’de Eureko Sigorta adını aldı. Mayıs 2011’de imzalanan, ilk anlaşmanın devamı niteliğindeki ikinci anlaşmayla Eureko B.V. Garanti Bankası’nın elindeki yüzde 20 hisseyi de alarak Eureko Sigorta’nın tamamının sahibi oldu. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Eureko Sigorta, Türk sigortacılık sektörünün saygın ve tercih edilen bir üyesidir.

Hayat dışı tüm branşlarda faaliyet gösteren Eureko Sigorta, banka sigortacılığının Türkiye’deki en etkin uygulayıcılarından biri olarak tanınmakta ve bu alandaki liderliğini %23.1’lik pazar payı ile sürdürmektedir. Garanti Bankası’nın yanı sıra Denizbank ve Türkiye Finans ve Katılım Bankası ile geliştirmiş olduğu sinerjik işbirliği, Eureko Sigorta’nın yaygın bir dağıtım ağına sahip olmasını ve yüz binlerce müşteriye ulaşmasını sağlamıştır.

Eureko Sigorta, banka dağıtım kanallarının yanı sıra, yurt çapında yaygın acente ve broker ağı ile de müşterilerine sigortacılık hizmet ve ürünleri sunmaktadır.

2004 yılında Alternatif Dağıtım Kanalları da etkin satış kanalları arasına girmiş, 365 gün 24 saat çalışan Alo Eureko Sigorta, müşteri memnuniyetinin artmasında önemli rol üstlenmiştir.

Uluslararası reasürörler ile uzun yıllara dayalı, köklü ilişkileri olan Eureko Sigorta, Everest Re, Mapfre Re, Odyssey Re, Korean Re, Sompo Japan Re, Munich Re ve Transatlantic Re gibi firmalar ile yoğun olarak çalışmaktadır. Şirketimiz, ülkemizin en büyük reasürör firması olan Milli Re ile yakın bir işbirliği içindedir.

Yenilikçi bir yaklaşımla şekillendirdiği iş stratejileri, riski doğru algılama yeteneği, portföy yapısı ve yüksek teknolojisi Eureko Sigorta’yı rakiplerinden ayırmaktadır. Sektörünün ilk 9 şirketi arasında yer alan Eureko Sigorta ‘nın pazar payı 2010 yılında %5,36 olarak gerçekleşmiştir.

21. faaliyet yılını tamamlayan Eureko Sigorta, uyguladığı etkin pazarlama politikaları, hızlı ve kaliteli hizmet sunum kabiliyeti ve etik değerlere bağlılığı ile seçkinleşen; ülkemizin en zor ekonomik konjoktürlerinde dahi, istikrarlı ve sürdürülebilir bir performans gösteren bir kurumdur.

 Eureko Sigorta’nın, Türkiye çapında 22 Banka Sigortacılığı Bölge Müdürlüğü, 4 Acente Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır.

AÇIK POZİSYONLAR 

Tarih              Pozisyon              Şehir/Ülke            Firma Adı

06.06.2014 SİGORTA UZMANI – GAZİANTEP Gaziantep EUREKO SİGORTA A.Ş.
06.06.2014 SİGORTA SATIŞ TEMSİLCİSİ – ÇAĞRI MERKEZİ İstanbul EUREKO SİGORTA A.Ş.
06.06.2014 SİSTEM ANALİSTİ İstanbul EUREKO SİGORTA A.Ş.
06.06.2014 ÜCRETLENDİRME ve YAN HAKLAR YETKİLİSİ İstanbul EUREKO SİGORTA A.Ş.
06.06.2014 CRM SPECIALIST İstanbul EUREKO SİGORTA A.Ş.
06.06.2014 BÖLGE YETKİLİSİ – İSTANBUL İstanbul(Avr.) EUREKO SİGORTA A.Ş.
06.06.2014 SAĞLIK SİGORTALARI SATIŞ UZMANI – İSTANBUL İstanbul(Avr.) EUREKO SİGORTA A.Ş.
06.06.2014 ÇAĞRI MERKEZİ – MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ GECE VARDİYASI İstanbul EUREKO SİGORTA A.Ş.
06.06.2014 MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ-ÇAĞRI MERKEZİ İstanbul EUREKO SİGORTA A.Ş.
06.06.2014 SAĞLIK SİGORTALARI SATIŞ EKİP LİDERİ – İSTANBUL İstanbul EUREKO SİGORTA A.Ş.
06.06.2014 BÖLGE YETKİLİSİ -DİYARBAKIR, ELAZAIĞ, ERZURUM Diyarbakır, Elazığ… EUREKO SİGORTA A.Ş.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*