Etem Triko İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

etem-triko

Etem Triko İş Başvuru Formu

Etem Triko İş Başvurusu yaparak Etem Triko’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Etem Triko iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Firmamız 1962 yılında tekstil ve konfeksiyon sektörüne ilk adımını atmış olup 1985 yılından itibaren bayan iç giyim üretimi ve ihracatı yapmaktadır. 

Müşteriler ile ilişkilerini karşılıklı güven ve şeffaflık içerisinde yürüten Etem Triko; genç, dinamik, yaratıcı ve eğitimli kadrosu ile bayan iç giyim sektöründe lider firma olarak kaliteyi ve modayı sunmaktadir.

Misyonumuz 

EtemTriko; kalite çizgisinden ödün vermeden müşteri ve çalışan memnuniyetini 
ön planda tutarak, minimum girdilerle maksimum çıktılar yaratmayı kendisine 
misyon olarak edinmiştir. 

Vizyonumuz 

Etem Triko; her koşulda kalitesini muhafaza etmeyi, üretim portföyünü 
zenginleştirmeyi, kapasitesini artırarak sektördeki istihdam oranını artırmayı, 
alanında nefer olmayı, kendine vizyon olarak edinmiştir.

Kariyer Olanakları 

İnsan Kaynakları politikamız iki önemli amaca hizmet ediyor. Birincisi; bireyleri sorumluluk üstlenmeye, insiyatif kullanmaya, böylece işlerine ve sonuçlarına sahip çıkmaya yüreklendirmektir.
İkincisi; bir yandan bireyi geliştirerek, diğer yandan da ekip çalışmasına teşvik ederek çalışanlarımızın iş hedeflerinde daha başarılı olmasını sağlamaktır. Böylece hedeflere ve insan kaynağına daha iyi odaklanıp, kişilerin katma değerlerinin işin başarısındaki rolünü ön plana çıkarabileceğimize inanıyoruz.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*